HOLLYWOOD GÜLÜŞÜ VE DİŞ ESTETİĞİ: UTKU DİNÇER’DEN İLHAM VERİCİ ANLATI
92 okunma

HOLLYWOOD GÜLÜŞÜ VE DİŞ ESTETİĞİ: UTKU DİNÇER’DEN İLHAM VERİCİ ANLATI

ABONE OL
Şubat 9, 2024 08:52
HOLLYWOOD GÜLÜŞÜ VE DİŞ ESTETİĞİ: UTKU DİNÇER’DEN İLHAM VERİCİ ANLATI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kozmetik Diş Hekimi Utku Dinçer, diş hekimliği mesleğine babasının etkisi ve kendi el yeteneğinin farkındalığı ile yönlendiğini belirtiyor. Hollywood gülüşü trendine odaklanan Dinçer, bu konuda bilgi veriyor.

Dinçer, Hollywood gülüşünü elde etmek için zirkonyum ve diğer malzemelerin kullanıldığını açıklıyor. Diş renginin seçiminde hastanın ten rengi, göz rengi ve saç rengi gibi faktörlerin dikkate alındığını vurguluyor.

Zirkonyum kaplamaların metal destekli porselenlere göre estetik ve sağlamlık açısından avantajlı olduğunu ifade eden Dinçer, bu teknolojinin gülümsemeyi seven insanlar için önemli bir özgüven kaynağı olduğunu söylüyor.

Dinçer, dijital gülüş tasarımının hastaların dişlerinin renk, şekil, boyut ve diş eti şekillerini dijital ortamda tasarlayabilmelerini sağlayan bir teknoloji olduğunu açıklıyor. Bu sayede hastaların istekleri doğrultusunda önceden dijital bir önizleme alındığını ve tedavi planının daha etkili bir şekilde yapıldığını belirtiyor.

Ayrıca, diş beyazlatma işlemlerinin belirli bir süre sonra eski rengine dönme riski taşıdığını ve bu sürecin renkli yiyecekler, içecekler ve sigara kullanımıyla etkilendiğini söyleyen Dinçer, diş beyazlatmanın kalıcılığını artırmak için günlük diş bakımının önemine vurgu yapıyor.

Dinçer, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmelerle ilgili olarak, diş hekimliği alanında hızlı bir teknolojik ilerleme olduğunu ve dijital gülüş tasarımının bu alanda önemli bir kolaylık sağladığını belirtiyor. Teknolojinin diş hekimliği pratiğini kolaylaştırdığı gibi hastaların tedavi sürelerini de kısalttığını ifade ediyor.

Sonuç olarak, Utku Dinçer’in açıklamaları, diş estetiği ve teknolojiyi bir araya getirerek Hollywood gülüşüne nasıl sahip olunabileceği konusunda önemli bilgiler sunuyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.