HAYAT BOYU MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ… SERPİL GÜNER ANLATIYOR…
120 okunma

HAYAT BOYU MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ… SERPİL GÜNER ANLATIYOR…

ABONE OL
Eylül 19, 2023 14:41
HAYAT BOYU MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ… SERPİL GÜNER ANLATIYOR…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ben Konumum gereği uzun yıllar özel eğitimin rehabilitasyon merkezlerinde çalıştım orada uzman yönetici olarak çalışıyoruz. Çok güzel o da çok güzel bir iş fakat daha sonra artık yılların birikimiyle kendim bir şey yapmak istedim o yüzden hayat boyu mesleki eğitim merkezinin faaliyete geçirdik bayilik sistemi ile çalışıyoruz. Ben bayilik aldım merkezimizde online kişisel gelişimin mesleki eğitim kurslarımız var kurslarımız ıcc World uluslararası geçerli Amerikan sertifikasyon sistemine göre veriliyor. Yani Amerika’dan alınan bir sertifikası var. Evet bunu söylese geçerliliği var bu yüzden yurt dışında da geçerli oluyor. Aynı zamanda e-devletten onaylı anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde bize sertifika vermektedir. Çok güzel tebrikler peki işinizin asıl hedefleri nelerdir? İşimizin asıl hedefleri eğitim alanlarının çeşitli ve yüksek hizmet kalitesi ile bir yandan ülkemizin yetişmiş insan gücüne katkıda bulunmak aynı zamanda da ülkemizin ihtiyacı olan kaliteli yetişmiş insan gücüne tekrardan sektörlere dağıtmak uluslararası alanda faaliyetlere geçmek bilgi beceriyi değerlendirmemiz sonucunda birçok kamu ve kuruluşuyla birlikte bu alanda beraber yürümek çok güzel müşterilerinizden veya danışanlarınızdan gelen talepler hangi yöndedir bizim eğitim sektöründe olduğumuz için daha çok mesela çalışıyorsa kendi alanında meslek edinmeye çalışıyor veya bir sertifika almaya çalışıyor çalışmıyorsa bulunduğu bölgeye göre bazen bulunduğu bölgede aracılık varsa aracılık o şekilde bakabiliyor çevresinden bir fikir edinebiliyor ya da bazı kuruluşlar firmalar şirketler kendi alanlarında çalışanlarını daha kaliteli daha uzman seviyeye getirmek için bizimle anlaşmalar yaparak eğitim sertifikaları alabiliyorlar ya da hiçbir şey yok bir fikri yok bakıyor oradan seçiyor kişisel gelişim kurslarından onu alıyor. Bir tane daha ekliyor ve kendisi de bir danışmanlık şirketi açabiliyor yeni bir işi olabiliyor. Çok güzel işinizin keyifli yanları nelerdir? En keyfin yanı toplumdaki herkese ulaşabilmek çünkü çeşitli eğitim seviyelerinden herkes orada eğitim alabiliyor hayat boyunca alabiliyor yani bitmiyor sürekli güncelleniyor eğitimlerimiz bu şekilde. Sizce başarı nedir? Başarı aslında başarı çevremizdeki insanlara yeteneklerimizin sayesinde

yaşamlarını iyileştirmek yani sadece madde olarak bakmıyorum da başarının arkasında haz duymamız gerekiyor. Yani bir şey yaptık. Biz ne yaparsak yapalım aslında insanlara faydalı olmaya çalışıyoruz istersek bir şeyi satalım bir eğitim yapalım hangi sektörde olursa olarak olsa olalım sürekli olarak insanlara faydamız dokunuyor ama sadece öyle kalmıyor. Biz de aynı zamanda bir haz duyduğumuzda aslında gerçek başarı o zaman geliyor yani standart bir iş yapmak değil ben mesela okulda çalışırken hiç konuşamayan bir çocuk bir ses çıkardığında boyayamayan bir kalem tuttuğunda o günün böyle artık büyük bir haz duyuyorum aslında başarı odur yani muhakkak insanda kendi içinde o duyguyu hissetmeli. Evet yani ondan bir manevi haz almak O da önemli kesinlikle keyif vermesi son derece önemli tabii motivasyonu arttırıyor verimliliği de arttırıyor yani son derece önemli sizinle sohbet çok keyifliydi fakat programımızın sonuna geldik son olarak izleyicilerimize iletmek İstediğiniz bir mesajınız var mı? Evet ben şunu söylüyorum; Bütün ülkemizdeki insanlara kadınlara erkeklere ve çocuklara kendinizi ilgilenin kendinizi fark edin ve fark ettirin bunun içinde sürekli eğitim almaya çalışın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.