EĞİTİM GELİŞİM PROFESYONELİ SERDAR TÜTÜNDÜ,HAYAT HİKAYESİNİ VE EĞİTİM ANLAYIŞINI ANLATTI
  • Business Channel Turk
  • Yaşam
  • EĞİTİM GELİŞİM PROFESYONELİ SERDAR TÜTÜNDÜ,HAYAT HİKAYESİNİ VE EĞİTİM ANLAYIŞINI ANLATTI
97 okunma

EĞİTİM GELİŞİM PROFESYONELİ SERDAR TÜTÜNDÜ,HAYAT HİKAYESİNİ VE EĞİTİM ANLAYIŞINI ANLATTI

ABONE OL
Aralık 15, 2023 10:16
EĞİTİM GELİŞİM PROFESYONELİ SERDAR TÜTÜNDÜ,HAYAT HİKAYESİNİ VE EĞİTİM ANLAYIŞINI ANLATTI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Edirne’nin yetiştirdiği eğitim gelişim profesyonellerinden biri olan Serdar Tütündü, kariyerini ve eğitim anlayışını paylaştığı son video ile dikkat çekiyor. Kendi ağzından gelen bilgilerle geçmişinden günümüze uzanan bir yolculuğu anlatan Tütündü, eğitim dünyasındaki deneyimlerini ve geleceğe dair hedeflerini izleyicileriyle paylaştı.

Serdar Tütündü’nün eğitim serüveni, ablasının hediye ettiği “Büyük Düşünmenin Büyüsü” adlı kitap ile başlamış. Kitap, onun için bir dönüm noktası olmuş ve eğitimdeki ilgisini uyandırmış. 1997 yılında Edirne’de doğan ve büyüyen Tütündü, Trakya Üniversitesi’nden medenî eğitim öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra eğitim dünyasında kendine sağlam bir yer edinmiş.

Video içinde Tütündü, kitaptan öne çıkan iki cümleyi paylaşarak bu sürecin nasıl başladığını anlatıyor. Özellikle, “Eğitimden geçtikten sonra basit gözlem yapma aracılığıyla çok değerli dersler alabileceğimizi” vurguluyor ve bu düşüncesini hayatına nasıl entegre ettiğini izleyicilere aktarıyor.

Serdar Tütündü’nün çalışma alanı, kurumsal firmalarda kişisel ve mesleki gelişimi destekleyen eğitim programları tasarlamak ve sunmak üzerine odaklanmış durumda. Ayrıca, pandemi süreciyle birlikte online eğitim ve “blended learning” konularına da değinen Tütündü, firmaların eğitim bütçelerine daha fazla önem vermeye başladığını belirtiyor.

Gelişen teknoloji ve bilgi kirliliği ile ilgili endişelerini paylaşan Tütündü, dikkatin günümüzdeki en değerli varlık olduğunu ve odak süresini uzun tutabilmenin önemini vurguluyor. Video içinde, insanların kendi potansiyellerini keşfetmeleri ve öğrenme tarzlarını anlamaları üzerinde de duran Tütündü, bu konuda izleyicilere rehberlik ediyor.

Serdar Tütündü’nün paylaştığı bu video, eğitim gelişim alanında ilerlemek isteyenler ve kendi potansiyellerini keşfetmek isteyenler için ilham verici bir kaynak niteliği taşıyor. Eğitim dünyasındaki deneyimleri ve gelecek vizyonu, izleyicilere farklı bir bakış açısı sunarken, eğitimdeki önemli konuları da gündeme taşıyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.