UZMANLIO: BAĞIMSIZ ÇALIŞMA KÜLTÜRÜNÜ DESTEKLEYEN YENİ NESİL DİJİTAL HİZMET PLATFORMU
77 okunma

UZMANLIO: BAĞIMSIZ ÇALIŞMA KÜLTÜRÜNÜ DESTEKLEYEN YENİ NESİL DİJİTAL HİZMET PLATFORMU

ABONE OL
Şubat 3, 2024 15:38
UZMANLIO: BAĞIMSIZ ÇALIŞMA KÜLTÜRÜNÜ DESTEKLEYEN YENİ NESİL DİJİTAL HİZMET PLATFORMU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kağan Şahin kimdir?

Lisans eğitimini İtalya’da Bocconi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi alanında tamamlayan Kağan Şahin, İtalya’da ve Türkiye’de sektöründe öncü şirketler bünyesinde Strateji ve Yönetim Danışmanlığı ile kariyerine başlamıştır. E-Ticaret sektöründe strateji, iş geliştirme, proje yönetimi ve yatırım gibi konularda görev aldıktan sonra girişimcilik alanına yönelmiştir.

Fiziksel ortamda gerçekleşmesine alıştığımız birçok iş alanını online hizmetlere dönüştüren Uzmanlio’nun hikayesi ile karşınızdayız.

Uzmanlio, kullanıcıların Psikoloji, Eğitim, Kişisel Gelişim, Spor & Beslenme, İş & Ticaret ve Teknoloji & Tasarım alanlarında farklı uzmanlar arasından seçim yaparak online randevularını oluşturdukları bir freelance platformudur.

Bu alanlarda hizmet vermek isteyenleri yeni müşterilere ulaştırmak ve internet dünyasına taşımak isteyen bu yeni girişim, kullanıcılara platform üzerinden randevu oluşturma aşamasından, ödeme, video konferans ve görüşme sonrası desteklere uzanan uçtan uca hizmet ağı sağlıyor.

Uzmanlio, uzman ve danışanları dijital mecralarda buluşturarak danışanlara zaman kazandırıp tecrübeye ve profesyonel danışmanlık hizmetlerine erişim sağlarken, uzmanlara ise özgürce hizmet verebilecekleri dijital çalışma ortamı sunuyor.

Uzmanlio hakkında detaylı bilgi almak ve bu alandaki girişimleri değerlendirmek için Uzmanlio kurucusu Kağan Şahin ile görüşme gerçekleştirdik.

“Herkesin dilediği zaman ve dilediği yerde kaliteli profesyonel hizmetlere uygun fiyatla ulaşmasını sağlamak” amacıyla çıktıkları yolculuğun daha çok başında olduklarını belirten Kağan Şahin, freelance çalışma kültürünün artmasıyla birlikte hem freelance pazaryerlerine olan ilginin ve yatırımın artacağını hem de başta uzaktan sağlık ve EdTech olmak üzere online profesyonel hizmetlerin ilerleyen yıllarda ciddi şekilde büyümesini beklediklerini açıkladı

Uzmanlio, farklı kategorilerde yer alan uzman havuzu ile kullanıcılara tek bir adresten hizmet vermeye odaklanıyor. Uzmanlio’da hizmet vermek isteyen kişiler, üye olup özgeçmiş, eğitim ve sertifika gibi bilgi ve belgelerini belirttikleri uzman başvuru formunu dolduruyor ve mesleki yeterlilikleri kontrol edilen kişiler platformda hizmet verebiliyor. Esnek çalışma prensibiyle, platformda hizmet veren kişiler kendi çalışma zamanlarını belirleyerek kullanıcıların belirtilen zaman dilimleri içerisinde randevu oluşturmasına olanak sağlıyor. Bu sayede, bünyesinde hizmet veren uzmanlara diledikleri yerden ve diledikleri şartlardan çalışma, güvenli ödeme, video konferans altyapısı ve randevu yönetimi gibi hizmetler sunuyor.

Kullanıcılar ise ihtiyacı olan alanlarda uzmanların deneyimlerini ve eğitimlerini inceleyerek diledikleri zaman randevu oluşturup diledikleri yerde online randevularına katılabiliyor. Psikoloğuyla online terapi gerçekleştirmek isteyen, çocuğu için özel ders almak isteyen ya da evde spor yapmak isteyen tüm kullanıcılar Uzmanlio üzerinden ihtiyacı olan hizmeti güvenli bir ortamda hızlı şekilde alabiliyor.

Freelance hizmet veren kişilerin buluştuğu Uzmanlio, pazaryeri modeli sayesinde hızlı büyüme imkanına sahip ölçeklenebilir bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Uzmanlio hakkında detaylı bilgi almak, platformda hizmet almak veya hizmet vermek için www.uzmanlio.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.