ÜRÜN TASARIMINDA 30 YILIN DENEYİMİ: ŞAHİKA ETEMOĞLU İLE SÖYLEŞİ!
91 okunma

ÜRÜN TASARIMINDA 30 YILIN DENEYİMİ: ŞAHİKA ETEMOĞLU İLE SÖYLEŞİ!

ABONE OL
Şubat 28, 2024 13:49
ÜRÜN TASARIMINDA 30 YILIN DENEYİMİ: ŞAHİKA ETEMOĞLU İLE SÖYLEŞİ!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ürün tasarımı alanında 30 yıllık deneyimi bulunan Şahika Etemoğlu, sektördeki tecrübelerini ve gelecek vizyonunu paylaşmak üzere bir söyleşiye katıldı. Endüstriyel tasarım eğitimi almış olan Etemoğlu, kariyeri boyunca farklı sektörlerde birçok başarılı projeye imza atmıştır.

Etemoğlu’nun kariyeri, üniversite yıllarında başlayarak yaklaşık 30 yıldır devam etmektedir. Söyleşide, ürün tasarımına duyduğu tutku ve yaratıcılığın önemi vurgulanmıştır. Klozet lavabo tasarımından cep telefonu parçalarına kadar çeşitli alanlarda çalışmış olan Etemoğlu, farklı malzemelerle çalışmanın ve üretim sürecine uygunluk sağlamanın önemine değinmiştir.

Gelecek vizyonunu paylaşan Etemoğlu, genç tasarımcıların yetişmesine katkıda bulunmak ve sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek istediğini belirtmiştir. Ayrıca, endüstriyel tasarımın herkes için uygun bir kariyer seçeneği olduğunu ve meraklı, yaratıcı ve çalışkan bireylerin bu alanda başarılı olabileceğini vurgulamıştır.

Söyleşi, ürün tasarımı alanında ilerlemek isteyenler için önemli bir kaynak olmuştur. Şahika Etemoğlu’nun tecrübeleri ve tavsiyeleri, gelecek nesil tasarımcıların yolunu aydınlatacak niteliktedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.