TUĞBA ŞİŞİK REİS: KIZ ÇOCUKLARININ EĞİTİMİ VE KADIN YÖNETİCİLİĞİNE ODAKLI SOSYAL SORUMLULUK ÇALIŞMALARI
  • Business Channel Turk
  • Yaşam
  • TUĞBA ŞİŞİK REİS: KIZ ÇOCUKLARININ EĞİTİMİ VE KADIN YÖNETİCİLİĞİNE ODAKLI SOSYAL SORUMLULUK ÇALIŞMALARI
72 okunma

TUĞBA ŞİŞİK REİS: KIZ ÇOCUKLARININ EĞİTİMİ VE KADIN YÖNETİCİLİĞİNE ODAKLI SOSYAL SORUMLULUK ÇALIŞMALARI

ABONE OL
Şubat 7, 2024 15:22
TUĞBA ŞİŞİK REİS: KIZ ÇOCUKLARININ EĞİTİMİ VE KADIN YÖNETİCİLİĞİNE ODAKLI SOSYAL SORUMLULUK ÇALIŞMALARI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul doğumlu iş kadını Tuğba Şişik Reis, 31 yıldır bilişim sektöründe profesyonel olarak çalışıyor. Son dönemde ise kız çocuklarının eğitimi ve meslek seçiminde bilinçlenmelerini destekleyen sosyal sorumluluk projelerine aktif olarak katılıyor.

Tuğba Şişik Reis’in iş hayatına 19 yaşında stajyer olarak başladığını ve 31 yıldır bilişim sektöründe profesyonel olarak faaliyet gösterdiğini belirtiyor. Son 4-5 yıldır kız çocuklarının eğitim konusunda bilinçlenmeleri ve meslek seçimlerinde doğru kararlar almalarını sağlamak amacıyla sosyal sorumluluk projelerine katılan Şişik, bu konuda önemli çalışmalar yürütüyor.

Şu anda profesyonel olarak yönetim danışmanlığı yapan Tuğba Şişik Reis, aynı zamanda kendi web sitesi “Tuğba Şişik.com” üzerinden iş hayatındaki deneyimlerini paylaşıyor. Sitenin kuruluş amacını, özellikle kadınların iş hayatındaki başarı hikayelerini ve karşılaştıkları zorlukları paylaşarak gençlere ilham vermek olarak açıklıyor.

Özellikle kız çocuklarına yönelik sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak, onların eğitimleri konusunda bilinçlenmelerine katkı sağlamayı hedefleyen Tuğba Şişik Reis, kadınların iş dünyasında yönetici olmalarının Türkiye’de hala zorluğundan bahsediyor. Kadınların talep etmeleri ve pes etmemeleri gerektiğini vurgulayan Şişik, bu konuda yapılan projelerin ve desteklerin önemine dikkat çekiyor.

Tuğba Şişik Reis’in, özellikle kız çocuklarının eğitimi ve kadınların iş dünyasındaki rolleri konusundaki çabaları, toplumda farkındalık yaratma ve kadınların güçlenmesine katkı sağlama amacını taşıyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.