“TANJU ZERRİN EDU BRİDGE İLE EĞİTİMDE YENİ KAPILAR AÇIYOR:YURTDIŞI EĞİTİM VE KARİYER İMKANLARI”
  • Business Channel Turk
  • Yaşam
  • “TANJU ZERRİN EDU BRİDGE İLE EĞİTİMDE YENİ KAPILAR AÇIYOR:YURTDIŞI EĞİTİM VE KARİYER İMKANLARI”
123 okunma

“TANJU ZERRİN EDU BRİDGE İLE EĞİTİMDE YENİ KAPILAR AÇIYOR:YURTDIŞI EĞİTİM VE KARİYER İMKANLARI”

ABONE OL
Aralık 1, 2023 14:45
“TANJU ZERRİN EDU BRİDGE İLE EĞİTİMDE YENİ KAPILAR AÇIYOR:YURTDIŞI EĞİTİM VE KARİYER İMKANLARI”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Eğitim sektöründe 21 yıllık deneyime sahip olan Almanca öğretmeni Tanju Zerrin, Edu Bridge adlı firmasıyla eğitimde yeni bir dönem başlatıyor. Tanju Zerrin, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda firma ve projeleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Tanju Zerrin Kimdir?
Tanju Zerrin, Almanca öğretmeni olarak uzun yıllar boyunca eğitim sektöründe faaliyet göstermiş bir isimdir. Dershane işleri ve yurt dışı eğitim gibi çeşitli alanlarda deneyim kazanmış olan Zerrin, genç yaşlardan itibaren eğitime olan ilgisi ve insanlara bir şey öğretme sevgisiyle eğitimci olma kararı almıştır.

Edu Bridge Projeleri Neleri Kapsıyor?
Edu Bridge, lisans ve yüksek lisans eğitimlerinden mesleki eğitimlere, dil eğitimlerinden yurt dışında çalışma imkanlarına kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteriyor. Özellikle Almanya, Kanada, İngiltere, İrlanda ve Avustralya gibi ülkelerde öğrencilere çeşitli eğitim fırsatları sunan firma, mesleki anlamda da birçok alanda destek sağlıyor.

Firmanın Öne Çıkan Özellikleri Neler?
Edu Bridge, öğrenci odaklı çalışma anlayışıyla dikkat çekiyor. Tanju Zerrin, öğrencilerle birebir iletişim kurarak onların isteklerini anlamaya ve onlara özel çözümler sunmaya özen gösterdiklerini belirtiyor. Aynı zamanda, Edu Bridge’nin Yurtdışı Eğitim Derneği’ne bağlı olduğunu ve sürekli denetlendiğini vurgulayarak güvenilir bir hizmet sunduklarını ifade ediyor.

Gelecek Hedefleri ve Vizyon
Firma, özel okullarla işbirliği yaparak öğrencilere daha kaliteli eğitim imkanları sunma hedefinde. Ayrıca, yurt dışında staj ve iş imkanları yaratma projeleri üzerinde çalıştıklarını belirten Tanju Zerrin, eğitimle ilgilenen, yabancı dillere hakim ve istekli bireylerle çalışmayı tercih ettiklerini dile getiriyor.

Sonuç ve Mesaj
Edu Bridge olarak öğrencilere güvenilir bir acente olma yolunda ilerlediklerini vurgulayan Zerrin, öğrenci odaklı yaklaşımlarıyla bilinen bir köprü oluşturduklarını ifade ediyor. Son olarak, eğitimle ilgilenen herkesi, güvenilir bir eğitim deneyimi için Edu Bridge ile iletişime geçmeye davet ediyor.

Tanju Zerrin’in liderliğindeki Edu Bridge, eğitim alanında fark yaratan projeleriyle gelecekte de öğrencilere rehberlik etmeye devam etmeyi hedefliyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.