“SNEİJDER ELEKTRİK ÜLKE LİDERİ YASİN DEMİRDELEN’DEN YAZILIM SATIŞINDA BAŞARI İPUÇLARI:DİJİTALLEŞMENİN ANAHTARI”
  • Business Channel Turk
  • Yaşam
  • “SNEİJDER ELEKTRİK ÜLKE LİDERİ YASİN DEMİRDELEN’DEN YAZILIM SATIŞINDA BAŞARI İPUÇLARI:DİJİTALLEŞMENİN ANAHTARI”
92 okunma

“SNEİJDER ELEKTRİK ÜLKE LİDERİ YASİN DEMİRDELEN’DEN YAZILIM SATIŞINDA BAŞARI İPUÇLARI:DİJİTALLEŞMENİN ANAHTARI”

ABONE OL
Aralık 1, 2023 12:01
“SNEİJDER ELEKTRİK ÜLKE LİDERİ YASİN DEMİRDELEN’DEN YAZILIM SATIŞINDA BAŞARI İPUÇLARI:DİJİTALLEŞMENİN ANAHTARI”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

https://www.youtube.com/watch?v=G29EJDbzIx8

Ülkenin önde gelen elektrik firmalarından biri olan Sneijder Elektrik’in yazılım çözümleri satışında lider ismi Yasin Demirdelen, yazılım satışındaki başarı sırlarını paylaştığı bir video konferansta bilgi ve deneyimlerini aktardı.

1983 Ankara doğumlu olan ve endüstriyel elektronik üzerine eğitim alan Demirdelen, 18 yıldan fazla bir süredir mühendislik kariyerini sürdürüyor. Geçmişinde farklı sektörlerde edindiği deneyimleriyle dikkat çeken Demirdelen, Sneijder Elektrik’te yazılım çözümleri satışında ülke liderliğini sürdürüyor.

Video konferansta konuşan Demirdelen, yazılım satışındaki başarıya ulaşmanın önemli ipuçlarını paylaştı. Mezuniyet sonrası farklı sektörlerde gömülü yazılım ve otomasyon alanlarında çalışmalar yapan Demirdelen, dijitalleşme sürecinde önemli bir konsept olan “dijital ikiz” kavramını vurgulayarak, veri entegrasyonunun yazılım başarısında kritik bir rol oynadığını belirtti.

Sneijder Elektrik’in yazılım çözümleriyle ilgili konuşan Demirdelen, firmaların dijitalleşme sürecinde donanım ve yazılım entegrasyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştirmenin, uzun vadeli katma değer yaratmanın anahtarı olduğunu ifade etti. Ayrıca, firmaların yazılım süreçlerine danışmanlık alarak uzmanlardan destek almalarını önerdi.

Demirdelen’in konuşması, Sneijder Elektrik’in gelecekteki stratejik planlarına da ışık tuttu. Şirketin, donanım odaklı ürünlerden daha yüksek katma değerli yazılım ve analitik ürünlere geçiş yapmayı hedeflediği belirtildi.

Yasin Demirdelen, konuşmasının sonunda, dijitalleşme sürecinde başarıya ulaşmak isteyen şirketlere danışmanlık alarak ve uzmanlardan destek alarak bu süreçleri yönetmeleri gerektiğini vurgulayarak, izleyicilere başarılar diledi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.