SİSİ, İFTİRACI GÖKHAN ERGÜN’Ü REZİL ETTİ!
355 okunma

SİSİ, İFTİRACI GÖKHAN ERGÜN’Ü REZİL ETTİ!

ABONE OL
Kasım 1, 2023 08:58
SİSİ, İFTİRACI GÖKHAN ERGÜN’Ü REZİL ETTİ!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“Dilan-Engin Polat kara aklama sandalı” olarak gündeme düşen MASAK’ın kontrole ele almasıyla medyada herkesin diline düşen olayı birinci dereceden ihbarcısı Seyhan Soylu’dur. Herkesin gördüğü ama bir türlü sormaya sorgulamaya cesaret edemediği “akıl tutulmasını” bertaraf edin Cimer, MASAK, Savcılık dâhil bütün kamu kurumlarına ihbar yağdıran Seyhan Soylu’nun bu başarısı, durumdan nemalanmak isteyen hatta bir iddiaya göre, belirli çevrelerin intikam almak için taşeronlar kiraladığı bir duruma dönüştü. Seyhan Soylu’ya hiç ummadığı kişilerden iftiralar yağmur gibi yağmaya başladı. Dilan ve Engin Polat’ı patlatmasının hemen ardından. Mal varlıklarına el konmasının peşinden…
“En şöhretliye saldır. Hakaret et. İz bırakmaya çalış.” sonra da takipçi kas. Sosyal medyanın böyle bir jargonu oluştu. Sisi, operasyonuyla gündeme geldikten sonra bir takım “türediler” Seyhan Soylu’ya dokunmaya, onunla temas kurmaya çalıştılar. Odalar kurarak gıyabında yargılamalar gerçekleştirdiler… İşte bunlardan biri olan Gökhan Ergün adındaki bir kişiydi… Seyhan Soylu’nun ona da cevabı vardı. Seyhan Soylu şöhret olmaya çalışan ve kendisi de yayınlarında itiraf eden”gay”i rezil etti. Öyle bir bant çekti ki bu bant adeta Seyhan Soylu’ya saldıran bütün “nifak”çılara ders niteliğindeydi.
GÖKHAN ERGÜN YALANLARINA CEVAP VERMEK ZORUNDA KALDIM… “

– Beni böyle bir şeye zorladığı için hakkımda devamlı iftira karalama itibar suikasti yapan #gokhanergun #twiter ‘da @alicanyildizofficial kardeşimizin odası ve açtıkları ses odalarında konuştukları tüm sosyal medyaya yayıldı.

– Ben de işim gereği yanımda çalışan bir çok personele aileme çevreme karşı sorumluluk gereği dün gece gökhan Ergün’ü aradım ve onunla konuştum konuşmamı altına aldım çünkü devamlı olarak bu kişiler iftira hattından dolayı elinde bir belge olsun istiyordum ve düşüncem doğru çıktı bugün kendi Storylerinde ailesini deşifre etti ve şahsımı ve bir çok kişiyi tehdit etti yine hakaret etti ben dün ona affetmiştim ama bundan sonra asla affetmiyorum.

– Bu yüzden de bu açıklamaları yapmak zorunda kaldım hepinizden özür dilerim.

– Bir de bu gün yedek hesabımız olan @seyhansoylu.yedek hesabımızda yayınıma katılan 7000’e aşkın “ canlı yayındaki “ kişileri ve Twitter’daki yaklaşık 9.000 kişiyi herkese çok teşekkür ediyorum.

– Ana sayfamızda eğer canlı yayın yapmış olsaydık “ on binlerce insan “ ulaşacaktık, fakat maalesef o hesabımızada SPAM attılar.

– @seyhansoylu.com.tr hesabımızdan “ canlı yayını “ spam atıldığı için açamadık.

– Bugün ençok üzüldüğüm sma hastası minik bir bebeğin yasamasına ALLAH tarafından vesile kılınacaktık.

– Ve bugün canlı yayında minik bebeğe destek olunacaktı.

– Bu şahıslar bu vesilemize de engel oldular.
– Allah nasip ederse yarın o minik bebeğimizle ilgili “ canlı yayında “ olacağım hepinizden değerli vaktinizi çaldığımız için özür dilerim .

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.