SEDA KESİKOĞLU’NUN DİJİTAL PAZARLAMA YOLCULUĞU VE KARİYER BAŞARISI
68 okunma

SEDA KESİKOĞLU’NUN DİJİTAL PAZARLAMA YOLCULUĞU VE KARİYER BAŞARISI

ABONE OL
Mart 21, 2024 12:35
SEDA KESİKOĞLU’NUN DİJİTAL PAZARLAMA YOLCULUĞU VE KARİYER BAŞARISI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Portföy yöneticisi ve dijital kanallar uzmanı Seda Kesikoğlu, kariyerinin başlangıcını uluslararası ticaret ve işletmecilik alanında yapmıştır. Uzun yıllar havacılık sektöründe satış ve pazarlama pozisyonlarında çalıştıktan sonra Amerika’da eğitim alma kararı almıştır.

Amerika’daki eğitim sürecinde dijital pazarlama trendlerini yakından takip eden Kesikoğlu, pandemi döneminde online eğitim fırsatlarından yararlanarak dijital pazarlama alanında yetkinlik kazanmıştır. Türkiye’ye döndükten sonra finans sektörüne odaklanmış ve birçok global marka ile çalışma fırsatı bulmuştur.

Dijital pazarlamanın işletmelere coğrafi sınırları aşma ve somut verilerle müşteri takibi gibi avantajlar sunduğunu vurgulayan Kesikoğlu, bu dönüşümün kaçınılmaz bir gerçeklik olduğunu belirtmektedir. Özellikle e-ticaret, finans ve sağlık sektörlerinde dijital dönüşümün öneminin arttığını ifade etmektedir.

Kesikoğlu’nun kariyer yolculuğu, başarıyı uzun soluklu bir süreç olarak gördüğünü ve sürekli öğrenmeye açık olmanın önemine vurgu yapmaktadır. Dijital pazarlama alanında çalışmak isteyenlerin problem çözme becerilerine odaklanmaları gerektiğini belirten Kesikoğlu, başarının temelinde özveri ve sürekli gelişim olduğunu ifade etmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.