SAÇ TASARIMINDA USTALIK: GÜZELLİK UZMANI BERZAN TÜREMİŞ’İN KEYİFLİ SOHBETİ VE MESLEK SERÜVENİ
  • Business Channel Turk
  • Yaşam
  • SAÇ TASARIMINDA USTALIK: GÜZELLİK UZMANI BERZAN TÜREMİŞ’İN KEYİFLİ SOHBETİ VE MESLEK SERÜVENİ
90 okunma

SAÇ TASARIMINDA USTALIK: GÜZELLİK UZMANI BERZAN TÜREMİŞ’İN KEYİFLİ SOHBETİ VE MESLEK SERÜVENİ

ABONE OL
Şubat 7, 2024 10:59
SAÇ TASARIMINDA USTALIK: GÜZELLİK UZMANI BERZAN TÜREMİŞ’İN KEYİFLİ SOHBETİ VE MESLEK SERÜVENİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Güzellik endüstrisindeki ustalığını ve saç tasarımındaki deneyimlerini paylaşan Berzan Türemiş, son röportajında kariyerinin nasıl başladığını ve sektördeki ilerleyişini detaylarıyla anlattı.

Türemiş, üniversite eğitimi sırasında güzellik sektörüne adım atmaya karar verdiğini açıkladı. Üniversite hayatına başlarken aynı zamanda saç tasarımı ve güzellik uzmanlığı alanında çalışmaya başladı. 3 yıllık deneyimi boyunca sektörde edindiği bilgi ve becerilerle kendini sürekli geliştirdiğini belirtti.

Söyleşide, Türemiş’in eğitim süreci de önemli bir yer tuttu. Makyaj, cilt bakımı, saç kesimi gibi birçok alanda aldığı eğitimlerin kendisini farklı bir bakış açısıyla donattığını ve mesleğini daha iyi yapabilmesine katkı sağladığını ifade etti.

Kendi müşterilerini alarak serbest çalışmaya başladığını dile getiren Türemiş, müşterilerini anlaşmalı olduğu yerlere davet ederek hizmet verdiğini ve bu şekilde daha özgür hissettiğini belirtti. Ayrıca, gelecekte setlerde görev almak istediğini ve sektördeki gelişmelere açık olduğunu vurguladı.

Türemiş, gençlere yönelik tavsiyelerde bulunurken, saç tasarımı veya güzellik uzmanlığı gibi alanlarda yetenekli olanların sabırlı olmaları gerektiğini ve sürekli olarak kendilerini geliştirmeleri gerektiğini söyledi. Ayrıca, müşterilerin doğru hizmeti alması için yetkin kişilere gitmeleri gerektiğini vurgulayarak, bu alanda doğru bilgiye sahip olmanın ve yetkin kişilere emanet etmenin önemini vurguladı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.