PROF. DR. ZEKERİYA ÖZTEMÜR İLE SAĞLIKLI EKLEM VE SPOR SOHBET!
71 okunma

PROF. DR. ZEKERİYA ÖZTEMÜR İLE SAĞLIKLI EKLEM VE SPOR SOHBET!

ABONE OL
Mart 20, 2024 11:35
PROF. DR. ZEKERİYA ÖZTEMÜR İLE SAĞLIKLI EKLEM VE SPOR SOHBET!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nden bir ortopedi ve travmatoloji uzmanı olan Prof. Dr. Zekeriya Öztemür, sağlıklı eklem ve spor konularında değerli bilgiler paylaştı. Öztemür, bir röportajda, tıbbi kariyerine nasıl başladığını, uzmanlık alanlarını ve geleceğe dair vizyonunu açıkladı.

Öztemür, ortopedi ve travmatoloji alanında uzmanlaşmış bir akademisyen olarak, eklem hastalıkları, kıkırdak sorunları ve spor yaralanmaları gibi konularda derinlemesine bir bilgi birikimine sahiptir. Özellikle gençlerin ve her yaş grubundaki bireylerin spor yapmalarını ve aktif bir yaşam tarzını benimsemelerini teşvik etmektedir.

Röportajında, sağlıklı bir eklem için önemli olan faktörleri vurgulayan Öztemür, kilo kontrolünün yanı sıra aktif bir yaşam tarzının da eklem sağlığı için kritik olduğunu belirtti. Ayrıca, yaşa uygun spor aktivitelerinin eklem sağlığını destekleyici etkileri olduğunu vurguladı.

Öztemür’ün önerileri arasında, her yaşa uygun spor aktivitelerinin yanı sıra yüzme, yoga ve plates gibi egzersizler de bulunmaktadır. Bu aktivitelerin eklem sağlığını korumak ve genel sağlığı iyileştirmek için önemli olduğunu belirtti.

Prof. Dr. Zekeriya Öztemür’ün bilgeliği ve uzmanlığı, sağlıklı yaşam için önemli ipuçları sunmaktadır. Onun önerileri, geniş bir kitleye daha sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzı benimsemeleri konusunda ilham vermektedir.

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-143-sayi-cikti/

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.