NEO PORTFÖY ARAŞTIRMA VE KURUMSAL İLETİŞİM DİREKTÖRÜ ŞEBNEM AYABAKAN , FİNANSIN DERİNLİKLERİNDE YENİ BİR BAKIŞI PAYLAŞTI
  • Business Channel Turk
  • Yaşam
  • NEO PORTFÖY ARAŞTIRMA VE KURUMSAL İLETİŞİM DİREKTÖRÜ ŞEBNEM AYABAKAN , FİNANSIN DERİNLİKLERİNDE YENİ BİR BAKIŞI PAYLAŞTI
315 okunma

NEO PORTFÖY ARAŞTIRMA VE KURUMSAL İLETİŞİM DİREKTÖRÜ ŞEBNEM AYABAKAN , FİNANSIN DERİNLİKLERİNDE YENİ BİR BAKIŞI PAYLAŞTI

ABONE OL
Aralık 15, 2023 11:59
NEO PORTFÖY ARAŞTIRMA VE KURUMSAL İLETİŞİM DİREKTÖRÜ ŞEBNEM AYABAKAN , FİNANSIN DERİNLİKLERİNDE YENİ BİR BAKIŞI PAYLAŞTI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul merkezli bağımsız portföy yönetim şirketi Neo Portföy’ün Araştırma ve Kurumsal İletişim Direktörü Şebnem Ayabakan, finans dünyasına dair önemli perspektifleri paylaştığı bir video konferansında bilgi ve deneyimlerini izleyicilerle buluşturdu.

Ayabakan, konuşmasına Neo Portföy’ün bağımsız yapısını vurgulayarak başladı. Şirketin odaklandığı ana alanların sermaye piyasası fonları, girişim sermayesi fonları ve gayrimenkul fonları olduğunu belirten Ayabakan, bu üç alanda da sektör liderliği hedeflediklerini ifade etti.

Video konferansta, Neo Portföy’ün öne çıkan özellikleri üzerinde duran Ayabakan, şirketin her üç fon türünde de yeni projelere imza atmayı ve sektörde en iyi performansı sergilemeyi amaçladığını söyledi. Ayrıca, Neo Portföy’ün müşterilerine özel portföy yönetimi, aile ofisi hizmetleri ve çeşitli enstrümanlara odaklanarak katma değerli hizmetler sunduğunu belirtti.

Ayabakan, Neo Portföy’ün ekibine dair de bilgiler verdi. Şirketin takımında yer almak isteyenlerden takım ruhuna sahip olmalarını, işlerine ciddiyetle yaklaşmalarını ve sürekli gelişimi hedeflemelerini beklediklerini ifade etti. Ekibin her bir üyesinin, kendi içsel motivasyonu ve merakıyla işlerini en iyi şekilde yapmaya odaklanması gerektiğini vurguladı.

Video konferansta, finans dünyasında gençlerin rolüne ve sosyal sorumluluk projelerine de değinen Ayabakan, Neo Portföy’ün sosyal sorumluluk projelerine önem verdiğini ve gelirin bir kısmını bu alana aktardıklarını açıkladı.

Ayabakan’ın vurguladığı bir diğer önemli nokta, fonlar aracılığıyla paralarını yöneten yatırımcılara yönelikti. Ayabakan, fonlar aracılığıyla yatırım yapmanın, profesyonel bir yaklaşımla daha huzurlu bir yaşam sunabileceğini ve stresi en aza indirebileceğini belirtti.

Sonuç olarak, Ayabakan’ın finans dünyasına dair derinlemesine bilgi ve deneyim paylaşımları, izleyicilere sektördeki güncel gelişmeleri anlama ve doğru finansal kararlar alma konusunda önemli bir perspektif kazandırdı. Neo Portföy’ün liderlik hedefleri ve sosyal sorumluluk projeleriyle ilgili bilgiler, finans dünyasının geleceğine dair önemli bir ışık tuttu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.