METAFİZİK-YAŞAMKOÇU-ENERJİ TERAPİSTİ SEHER SAYKAL ANLATIYOR…
49 okunma

METAFİZİK-YAŞAMKOÇU-ENERJİ TERAPİSTİ SEHER SAYKAL ANLATIYOR…

ABONE OL
Mart 20, 2024 11:42
METAFİZİK-YAŞAMKOÇU-ENERJİ TERAPİSTİ SEHER SAYKAL ANLATIYOR…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ankara’nın yerlisi Seher Saykal, uzun yıllarını güzellik sektöründe geçirmiş bir isim olarak tanınıyor. Ancak, kendi ifadesiyle, doğuştan gelen metafizik yetenekleri onu farklı bir yola sürükledi. Metafizik enerji terapisti ve yaşam koçu olarak adını duyuran Saykal, bu dönüşüm sürecini anlatırken kırılma noktasının, müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşler olduğunu vurguluyor.

Saykal’ın hizmetleri arasında özellikle dikkat çekenler, aura okuyuculuğu ve uzaktan seanslar. Bu alanda, görsel ve ses titreşimlerini kullanarak danışanlarına destek oluyor. Ancak, en önemli farkı, seanslara katılan kişilere zaman sınırlaması yapmaması ve her birinin ihtiyacına göre esneklik sağlaması.

Sadece bireysel seanslarla kalmayan Saykal, uluslararası alanda da danışanlarına hizmet veriyor. Bu geniş kapsamda çalışması, onun hedefinin daha fazla kişiye ulaşmak olduğunu gösteriyor. Ancak, işini sadece bir meslek olarak görmeyen Saykal, gerçek mutluluğun insanların yaşamlarında olumlu değişimler yaratabilmek olduğuna inanıyor.

Saykal’ın işindeki başarısının ardında yatan faktörler arasında, sadece eğitimle desteklenen yeteneklerinin yanı sıra, insanlara karşı içten bir yaklaşımı ve yaptığı işi sevgiyle yapma isteği bulunuyor. Kendi deyimiyle, bu işte başarılı olmanın öncelikli şartı, Yaradan’a inanç ve olumlu niyetlerle hareket etmek.

Bu samimi yaklaşım, Saykal’ın başarısının sırrı olabilir. Zira, müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşler ve hedefi, onun bu yolda kararlı ve istikrarlı bir şekilde ilerlemesini sağlıyor. Gelecekte de daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen Saykal’ın, insanlara yaşamlarında pozitif değişimler sağlama misyonu devam edecek gibi görünüyor.

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-140-sayisi-cikti/

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.