“MERVE ÇUNGAR’IN TİCARİ VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI ÜZERİNE KEYİFLİ SÖYLEŞİ!”
53 okunma

“MERVE ÇUNGAR’IN TİCARİ VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI ÜZERİNE KEYİFLİ SÖYLEŞİ!”

ABONE OL
Şubat 15, 2024 08:32
“MERVE ÇUNGAR’IN TİCARİ VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI ÜZERİNE KEYİFLİ SÖYLEŞİ!”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Malta’da faaliyet gösteren danışmanlık şirketi A Plus Solutions Limited’ın direktörü Merve Çungar ile yapılan bir söyleşi, ticari ve eğitim danışmanlığı konularında ilgi çekici bilgileri ortaya koydu.

Malta’da 13 Yıldır Faaliyet Gösteriyor: Merve Çungar, 13 yıldır Malta’da yaşayarak A Plus Solutions Limited adlı danışmanlık şirketini yönetiyor. Şirketleri, ticaret ve eğitim danışmanlığı alanında hizmet veriyor.

Türk Vatandaşlarına Destek: Şirketleri, özellikle Malta’ya gelen Türk vatandaşlarına ticari ve eğitim danışmanlığı sağlamakta. Bu destek, öğrencilerden iş kurma sürecine kadar geniş bir yelpazede sunuluyor.

Malta’da Yerel Eksiklikten Doğan İlgi: Çungar, Malta’da yerel eksiklikleri gözlemleyerek danışmanlık hizmeti vermeye karar verdiğini belirtiyor. Öğrenci ve aileleriyle başlayan işleri, daha sonra iş kurma süreçlerine kadar genişletti.

Üniversite Eğitimi ve İş İstihdamı: Şirket, öğrencilere sadece eğitim değil, aynı zamanda iş fırsatları da sunuyor. Malta’da kurulan şirketler aracılığıyla öğrenciler, üniversite eğitimi almanın ötesinde iş imkanlarına da kavuşabiliyor.

Gelecek Vizyonu ve Globalleşme: A Plus Solutions Limited, gelecekte daha büyük projelere imza atmayı ve müşterilerine Avrupa, Asya ve Afrika gibi geniş coğrafyalarda kapılar açmayı hedefliyor. Malta’nın globalleşen dünyada bir başlangıç noktası olduğuna vurgu yapıldı.

Merve Çungar’ın ticari ve eğitim danışmanlığı konularındaki bilgi ve deneyimleri, Malta’da yaşamak ve iş yapmak isteyenlere önemli bir rehberlik sunuyor. Ayrıca, Malta’da sürekli oturum izni kazanmanın ve şirket kurmanın avantajlarına da değinilen söyleşi, başta iletişim becerileri olmak

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.