MERVE ÇUNGAR İLE TİCARİ VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI ÜZERİNE SÖYLEŞİ
47 okunma

MERVE ÇUNGAR İLE TİCARİ VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI ÜZERİNE SÖYLEŞİ

ABONE OL
Mart 20, 2024 11:10
MERVE ÇUNGAR İLE TİCARİ VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI ÜZERİNE SÖYLEŞİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Malta’nın ticari ve eğitim danışmanlık sektöründe öncü isimlerinden biri olan Merve Çungar, A Plus Solutions Limited’in direktörü olarak Türk vatandaşlarına yönelik önemli bir hizmet sunuyor. Şirket, Malta’da yaşayan Türklerin ticari ve eğitim faaliyetlerinde ihtiyaç duydukları desteği sağlıyor.

Çungar, 13 yıldır Malta’da yaşadığını ve A Plus Solutions Limited’in başında olduğunu belirtiyor. Şirketleriyle, özellikle öğrenciler ve ailelerine yönelik ticari ve eğitim danışmanlığı hizmeti veriyorlar. Türk vatandaşlarına, Malta’da iş kurma veya eğitim alma konusunda rehberlik ediyorlar.

Malta’daki yerel eksiklikleri gözlemleyerek bu sektöre ilgi duyan Çungar, özellikle öğrencilerin ve iş kurmak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için harekete geçti. Şirketi, öğrencilere İngilizce dil eğitimi ve ticari fırsatlar konusunda destek sunmanın yanı sıra, Malta hükümetiyle işbirliği yaparak vergi avantajları ve oturum izni gibi konularda da yardımcı oluyor.

Malta’da eğitim alanında da faaliyet gösteren Çungar, dil eğitimlerinin yoğun ilgi gördüğünü ve interaktif bir öğrenme ortamının sağlandığını vurguluyor. Öğrencilerin, dil öğrenirken Malta’nın kültürünü deneyimlemelerini hedefleyen bir sistem sunuyorlar.

Merve Çungar’ın Türk vatandaşlarına sunduğu bu hizmet, Malta’da yaşayan veya iş kurmak isteyenler için önemli bir destek kaynağı olmaya devam ediyor.

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-146-sayi-cikti/

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.