MEETZON İLE SİZE EN UYGUN ETKİNLİK MEKANINI BULUN… AHMET ÖZYİĞİT ANLATIYOR…
43 okunma

MEETZON İLE SİZE EN UYGUN ETKİNLİK MEKANINI BULUN… AHMET ÖZYİĞİT ANLATIYOR…

ABONE OL
Mart 20, 2024 10:30
MEETZON İLE SİZE EN UYGUN ETKİNLİK MEKANINI BULUN… AHMET ÖZYİĞİT ANLATIYOR…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ahmet Özyiğit, girişimcilik ve sosyal girişimcilik alanında önemli adımlar atan bir isim olarak dikkat çekiyor. Vizyon izleyicileriyle gerçekleştirdiği programda, girişimcilik ve sosyal girişimcilik konularına odaklanarak, yapılan sosyal girişimlerin ve diğer girişimlerin topluma olan katkılarını vurguluyor.

Eğitim hayatına Fransız Lisesi’nde başlayan Ahmet, daha sonra Mühendislik üzerine yüksek lisans yaparak eğitimine devam etti. Kendisini sürekli geliştirmeyi önemseyen Ahmet, 40 yaş üzeri bir yönetici olarak gençlerle etkileşim halinde olmaktan keyif alıyor.

2019 yılında hayata geçirdiği projelerden biri olan “Meetzon”, etkinlik mekanlarını dijital platformda bulabileceğiniz bir hizmet sunuyor. Meetzon, etkinlikler için en uygun mekanları ve fiyatlandırmaları sağlayarak kullanıcıların organizasyonlarını kolaylaştırıyor. Platform, şu anda 150’den fazla iş ortağıyla hizmet veriyor.

Aynı zamanda sosyal girişimci olarak da tanımlanan Ahmet, çocuk kitabı yazarak gençlerin eğitimine katkı sağlıyor ve kitabı ücretsiz olarak sunuyor. “İkizlerin Eğlenceli Maceraları” adlı kitap, Türkçe, İngilizce ve Bulgarca dillerinde online olarak erişilebilir durumda.

Meetzon’un hedefi, istihdamı artırmak ve sektöre katma değer sağlamak amacıyla sektördeki boşluğu doldurmayı hedefliyor. Aynı zamanda dijitalleşmeyi teşvik ederek, sektördeki geleneksel yapıları dönüştürmeyi amaçlıyor. Meetzon, sektördeki online etkinliklerin artmasıyla birlikte organizasyon firmalarıyla da iş birliği yapıyor ve sektöre sağladığı katma değeri artırıyor.

Ahmet Özyiğit’in sosyal girişimcilik anlayışı, projelerinde sürdürülebilirlik ve topluma katkı odaklı bir yaklaşımı benimsemektedir. Özellikle deprem gibi acil durumlarda topluma yardım etme ve destek sağlama çabaları, onun sosyal sorumluluk bilincini ve girişimcilik ruhunu vurgulamaktadır.

 

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-145-sayi-cikti/

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.