“İTM TRAVEL A.Ş. SAHİBİ EREN GÜRSOY’UN TURİZM SEKTÖRÜNDEKİ YOLCULUĞU”
93 okunma

“İTM TRAVEL A.Ş. SAHİBİ EREN GÜRSOY’UN TURİZM SEKTÖRÜNDEKİ YOLCULUĞU”

ABONE OL
Mart 6, 2024 14:21
“İTM TRAVEL A.Ş. SAHİBİ EREN GÜRSOY’UN TURİZM SEKTÖRÜNDEKİ YOLCULUĞU”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ITM Travel A.Ş.’nin sahibi olan Eren Gürsoy, Türkiye’nin turizm potansiyelini ve sektördeki gelecek hedeflerini anlattığı bir video konferansında yer aldı. Gürsoy, 13 yıldır turizm sektöründe aktif olarak çalıştığını ve 2020’den beri kendi acentasını işlettiğini belirtti.

Video konferansta, Gürsoy’un başlangıçtaki ilgisinin üniversite yıllarında yurt dışı ziyaretleri sırasında Uzakdoğu ülkelerinin Türkiye’ye olan ilgisiyle başladığı ve bu ilginin kendi acentasını kurma sürecini tetiklediği ifade edildi.

ITM Travel, genellikle Uzakdoğu başta olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerinden turistleri Türkiye’ye çekerek konaklama, gezi ve müze ziyaretleri gibi hizmetler sunuyor. Ayrıca, firmanın gelecek vizyonunda online platformlara yönelme ve gençliklerini avantaja dönüştürme stratejileri üzerinde duruldu.

Gürsoy’un, Türkiye’nin turizmdeki potansiyelini vurgulayarak ülkenin cazibe merkezi haline gelmesinden duyduğu memnuniyeti ifade ettiği ve sektördeki eksikliklerin giderilmesi gerektiği üzerinde durduğu belirtildi.

Video konferans, Türkiye’nin turizm sektöründeki gelecek perspektifini değerlendirme ve sektöre yönelik yeni stratejiler geliştirme açısından önemli bir platform sağladı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.