İSHAK KIRAÇ’IN EĞİTİM YOLCULUĞU VE ELODİ İŞBİRLİĞİ: EĞİTİM SEKTÖRÜNDEKİ YENİLİK VE HEDEFLER
  • Business Channel Turk
  • Yaşam
  • İSHAK KIRAÇ’IN EĞİTİM YOLCULUĞU VE ELODİ İŞBİRLİĞİ: EĞİTİM SEKTÖRÜNDEKİ YENİLİK VE HEDEFLER
64 okunma

İSHAK KIRAÇ’IN EĞİTİM YOLCULUĞU VE ELODİ İŞBİRLİĞİ: EĞİTİM SEKTÖRÜNDEKİ YENİLİK VE HEDEFLER

ABONE OL
Şubat 7, 2024 11:05
İSHAK KIRAÇ’IN EĞİTİM YOLCULUĞU VE ELODİ İŞBİRLİĞİ: EĞİTİM SEKTÖRÜNDEKİ YENİLİK VE HEDEFLER
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İshak Kıraç, hem iş geliştirme müdürü hem de İngilizce öğretmeni olarak çizdiği kariyer yolculuğunu paylaştı. Kıraç, akademik geçmişi boyunca Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde doktora derecesini elde etmiştir.

Öğretmenlik kariyerine başladıktan sonra, Kıraç eğitim sektöründe farklı aşamalardan geçmiş ve Cambridge University Press ile işbirliği gibi deneyimlere sahip olmuştur. Şu anda ise Elodi ile birlikte çalışarak, eğitim sektöründe başarılarını sürdürmektedir.

Elodi, özellikle eğitim programları geliştirme, öğretmen eğitimleri ve yeni okullara destek sağlama gibi alanlarda hizmet vermektedir. Aynı zamanda uluslararası eğitim konusunda öğrencilere rehberlik yaparak uygun ülkeler ve üniversiteler konusunda bilgi sunmaktadır.

Şirket, Türkiye’deki okullara içerik geliştirme konusunda yardımcı olmanın yanı sıra, İngilizce dilindeki ülkelerde şirket ve kuluçka merkezi kurma hedeflerine odaklanmaktadır.

İshak Kıraç’ın paylaştığı bilgilerle, eğitim sektöründeki yeniliklere ve Elodi’nin ulusal ve uluslararası projelerine dair bir bakış sunulmuştur. İlerleyen dönemde Türkiye’nin yanı sıra özellikle Amerika ve İngiltere gibi ülkelerde güçlü bir konum elde etmeyi hedefleyen şirket, eğitimdeki standartları yükseltmeye yönelik projelerini sürdürmeyi amaçlamaktadır.

İshak Kıraç’ın deneyimleri ve Elodi’nin hedefleri, eğitim sektöründeki gelişmeleri takip eden ve bu alanda kariyer yapmayı düşünen kişilere ilham kaynağı olabilir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.