İŞ GELİŞTİRME VE EĞİTİM KORDİNATÖRÜ GÜLŞAH KÜRKÇÜ ANLATIYOR…
57 okunma

İŞ GELİŞTİRME VE EĞİTİM KORDİNATÖRÜ GÜLŞAH KÜRKÇÜ ANLATIYOR…

ABONE OL
Mart 19, 2024 13:32
İŞ GELİŞTİRME VE EĞİTİM KORDİNATÖRÜ GÜLŞAH KÜRKÇÜ ANLATIYOR…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gülşah Kürkçü, biyoloji eğitimiyle başladığı kariyerinde, şu anda Orteto firmasında iş geliştirme ve eğitim koordinatörü olarak görev yapıyor. Hacettepe Üniversitesi’nden biyoloji mezunu olan Kürkçü, Ege Üniversitesi’nde biyoteknoloji alanında yüksek lisansını tamamladı.

Orteto firması, %100 yerli üretici olarak tanınmakta ve 20’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Şirketin ürettiği şeffaf plaklar, diş tedavisi alanında önemli bir çözüm sunmaktadır.

Kürkçü, kariyerine pazarlama sektöründe başlamış ve araştırmacı kişiliğiyle rakip analizi gibi stratejik beceriler geliştirmiştir. Bu yeteneklerini Orteto’da iş geliştirme ve eğitim koordinatörü olarak kullanmaktadır.

Şeffaf plaklar, diş tedavisinde geleneksel tel kullanımına alternatif sunmaktadır. Kürkçü, bu ürünün diğerlerine göre avantajlarını vurgulayarak, şirketin başarı hikayesine katkı sağlamaktadır.

Gülşah Kürkçü’nün vizyonu, yerli üreticilerle global pazarda rekabet ederek şirketin başarısını sürdürülebilir kılmak üzerine odaklanmaktadır.

Bu haber makalesi, Gülşah Kürkçü’nün kariyerini ve şirketi Orteto’nun faaliyetlerini öne çıkarmaktadır, aynı zamanda şirketin sektördeki önemine ve Kürkçü’nün rolüne dikkat çekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.