İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ YUNUS BAYRAK İLE İŞKOLİK PROGRAMINDA GERÇEKLEŞEN SÖYLEŞİ
88 okunma

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ YUNUS BAYRAK İLE İŞKOLİK PROGRAMINDA GERÇEKLEŞEN SÖYLEŞİ

ABONE OL
Şubat 13, 2024 12:23
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ YUNUS BAYRAK İLE İŞKOLİK PROGRAMINDA GERÇEKLEŞEN SÖYLEŞİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ekose Konfeksiyon’un sunmuş olduğu “İşkolik” programında, bu kez Polisan Kansai Boya’nın İnsan Kaynakları Yöneticisi Yunus Bayrak’ın katılımıyla keyifli bir söyleşi gerçekleşti. Programın sunucusu Selin Ceylan, izleyicilere Yunus Bayrak’ın kariyeri, iş hayatındaki deneyimleri ve gelecek hedefleri hakkında detaylı bir bilgi verdi.

Yunus Bayrak, 8 yıldır insan kaynakları sektöründe çalıştığını ifade etti. Kendisi, bu alanda kariyer yapmayı tercih etmesinin ardında, insanlarla iletişim kurmayı ve onlara fayda sağlamayı sevmesinin etkili olduğunu belirtti. Ayrıca, empati kurma yeteneği ve beden diliyle iletişim kurma becerisiyle meslektaşlarından ayrıldığını vurgulayarak, bu özelliklerin mesleğindeki başarısında etkili olduğunu ifade etti.

Geleceğe dair planlarını paylaşan Yunus Bayrak, şu anda yönetici pozisyonunda olmasına rağmen, daha başarılı kademelerde yer almayı ve uzun vadede kendi işini kurarak hem ülkeye hem de insanlara fayda sağlamayı hedeflediğini dile getirdi. Ayrıca, uluslararası alanda da deneyim kazanmayı amaçladığını belirterek, yurt dışındaki insan kaynakları uygulamalarını öğrenmek istediğini ifade etti.

Programın sonlarına doğru Yunus Bayrak, meslektaşlarına ve yeni mezunlara önerilerde bulundu. İnsan kaynakları alanında başarılı olmak isteyenlerin en önemli özelliklerinin insanları sevmek, iletişim kurma yeteneği ve işlerini severek yapma isteği olduğunu vurguladı. Ayrıca, öğrenme yolculuğunu asla bırakmamalarını ve sürekli olarak kendilerini geliştirmeye odaklanmalarını tavsiye etti.

Yunus Bayrak’ın başarı dolu kariyerine dair bu söyleşi, iş dünyasına ilgi duyan izleyiciler için değerli bir kaynak niteliğindeydi. Program, izleyicilere iş dünyasının iç perspektifini sunarak, mesleki hedeflere ulaşma konusunda ilham verici bir içerik sunmuş oldu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.