İBRAHİM BAKİ İLE LOJİSTİK SEKTÖRÜNÜN DERİNLERİNE YOLCULUK!
37 okunma

İBRAHİM BAKİ İLE LOJİSTİK SEKTÖRÜNÜN DERİNLERİNE YOLCULUK!

ABONE OL
Mart 27, 2024 12:29
İBRAHİM BAKİ İLE LOJİSTİK SEKTÖRÜNÜN DERİNLERİNE YOLCULUK!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TV’de yayınlanan bir program, lojistik sektörünün önemine ve yaşadığı değişimlere odaklanarak izleyicilere kapsamlı bir bilgilendirme sunuyor. Programın konuğu olan İbrahim Baki, sektördeki deneyimlerini paylaşarak, sektörün gelişimi ve karşılaştığı zorluklar hakkında çarpıcı değerlendirmelerde bulunuyor.

Baki’nin vurguladığı noktalardan biri, lojistik sektörünün ısı kontrollü taşımacılığının kritik önemi oldu. Pandemi döneminde sektörün nasıl değiştiğine dair gözlemlerini paylaşan Baki, Türkiye’nin ihracat ve ithalat süreçlerindeki rolünü üzerinde durarak, sektörün dinamiklerini izleyicilere aktarıyor.

Ayrıca, Türkiye’nin coğrafi konumunun lojistik açıdan ne kadar önemli olduğunu vurgulayan Baki, yabancı şirketlerin Türkiye’ye olan ilgisini açıklıyor. Avrupa ülkeleriyle olan ticarette karşılaşılan mevzuat sorunları ve sektörün yaşadığı zorluklar konusunda detaylı bilgi veren Baki, sektördeki aktörlerin karşılaştığı güncel sorunları da ele alıyor.

Programda, niş ürünlerin önemi ve özellikle kestane ihracatı gibi örneklerle sektördeki fırsatlar ve zorluklar tartışılıyor. İbrahim Baki’nin sektördeki geniş deneyimine dayanan bilgileri, izleyicilere lojistik sektöründe yaşanan değişim ve zorluklar hakkında derinlemesine bir anlayış sunuyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.