GÜLFER SARP: ASTROLOJİNİN YOL HARİTASI VE TİTİZ ÖNGÖRÜLERİ!
162 okunma

GÜLFER SARP: ASTROLOJİNİN YOL HARİTASI VE TİTİZ ÖNGÖRÜLERİ!

ABONE OL
Şubat 15, 2024 13:32
GÜLFER SARP: ASTROLOJİNİN YOL HARİTASI VE TİTİZ ÖNGÖRÜLERİ!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde 1986 yılında doğan Gülfer Sarp, hayatına dokunan bir dizi deneyimden sonra astroloji dünyasına adım atan dikkat çekici bir isim. İstanbul Üniversitesi’nden bilgisayar programcılığı ve işletme eğitimi almış olan Sarp, uzun bir süre zihinsel engelli özel çocuklarla çalıştıktan sonra astrolojiye geçiş yapmıştır.

Astrolojiye olan ilgisi çocukluk dönemine kadar uzanıyor. Gökyüzüne ve yıldızlara olan merakı, sonunda astrolojiyi keşfetmesine yol açtı. Sarp’ın astrolojiyle tanışması, kendi deyişiyle, “yıldızlara işte izleyerek, gökyüzünü izleyerek hep bir mesaj arıyordum” şeklinde anlatıyor.

Sarp’ın danışanları genellikle yaşamlarındaki rotayı belirlemek, finansal yatırımlarını değerlendirmek ve gelecekteki önemli olayları öngörmek gibi konularla ilgileniyorlar. Ancak, astrolojinin zorlukları arasında manevi yükün ağırlığı ve doğru öngörülerde bulunmak için gereken titizlik de bulunuyor. Sarp, bu zorlukları aşmak için çaba sarf ediyor ve danışanlarına en doğru rehberliği sunmayı amaçlıyor.

Astrolojiyi doğru bir şekilde tanıtmak, Sarp’ın öncelikli hedeflerinden biri. Yanlış bilgilendirme ve astrolojinin yanlış algılanması, onu bu alana girmeden önce zorladı. Ancak, astrolojiyle ilgili kendi deneyimlerini ve keşiflerini paylaşarak, bu alandaki doğru bilgiyi yaymaya kararlı.

Gülfer Sarp, astrolojiyle ilgili kariyerinde kendini geliştirerek, insanların hayatlarına dokunan bir astrolog olmayı amaçlıyor. Onun hikayesi, astrolojinin sadece bir kader kehanetinden çok daha fazlası olduğunu gösteriyor; aynı zamanda insanların hayatlarını dönüştürebilecek güçlü bir rehberlik aracı olduğunu da kanıtlıyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.