GÖRSEL DÜZENLEME UZMANI ZEYNEP DEVELİ: BAŞARI HİKAYESİ VE SEKTÖRDEKİ VİZYONU
69 okunma

GÖRSEL DÜZENLEME UZMANI ZEYNEP DEVELİ: BAŞARI HİKAYESİ VE SEKTÖRDEKİ VİZYONU

ABONE OL
Şubat 29, 2024 12:50
GÖRSEL DÜZENLEME UZMANI ZEYNEP DEVELİ: BAŞARI HİKAYESİ VE SEKTÖRDEKİ VİZYONU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Görsel düzenleme uzmanı Zeynep Develi, kendi şirketi “Stüdyo Zeynep Develi” altında mağazacılık ve görsel düzenleme destek hizmetleri sunarak sektörde dikkat çekiyor. Develi’nin kariyeri, 2007’den beri uluslararası firmalarda geçirdiği deneyimle şekillenmiş.

Develi, ekonomi bölümü okurken moda tasarımıyla tanışarak bu alanda kendini geliştirmeye başlamış. Üniversite eğitiminden sonra hazır giyim sektöründe çalışmaya yönelen Develi, uluslararası giyim firmalarında görsel düzenleme ekiplerinde önemli roller üstlenmiş.

2017’de Amerika’da işletme üzerine yüksek lisans yapmak için Türkiye’yi terk eden Develi, dönüşünde freelance çalışmaya başlamış ve 2020’den itibaren tamamen kendi ismi altında kurumsallaşarak görsel düzenleme ve mağazacılık destek hizmetleri sunmaya odaklanmış.

Görsel düzenleme, Develi’ye göre sadece moda sektörüyle sınırlı değil. Mağazaların düzenlenmesinden, ürün kategorilerinin sıralanmasına kadar geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin desteğe ihtiyacı olduğunu belirten Develi, sektördeki tecrübesini ve vizyonunu kullanarak bu alandaki boşluğu doldurmayı hedefliyor.

Görsel düzenleme uzmanı olmak isteyenlerin hareketli, dinamik, araştırmacı ve sürekli kendini geliştirmeye istekli olmaları gerektiğini vurgulayan Develi, bu alanda eğitim almak için çeşitli kurslar ve online kaynakların bulunduğunu dile getiriyor.

Zeynep Develi’nin başarı hikayesi, görsel düzenleme sektöründe yeni ufuklar arayanlara ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.