17 okunma

FİNANSIN ŞİRKETLERDEKİ YERİ VE ÖNEMİ: DENİZ KARTAL ANLATIYOR

ABONE OL
Mart 20, 2024 12:12
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Deniz Kartal, finans sektöründe edindiği deneyimleri ve finansın şirketlerdeki rolünü paylaştı. 1988 Erzincan doğumlu ve Marmara Üniversitesi Bankacılık bölümünden mezun olan Kartal, kariyerine Denizbank’ta başladı ve bankacılık işlemlerini gerçekleştirdi.

Deniz Kartal, bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirerek uzmanlık kazandı ve özel şirketlerde çalışmaya başladı. Burada tahsilat alanında deneyim kazandı ve Varlık Yönetim şirketinde tahsilatın önemini öğrendi.

BMK ailesinde finans kariyerine devam eden Kartal, şirketlerde finansın rolünü ve önemini 3 yıl boyunca öğrendi. Uluslararası bir firmada muhasebe alanına geçiş yapan Kartal, faturaların takibini yaparak kariyerinde ilerledi.

Kartal, finansın şirketlerdeki rolünün önemini vurgulayarak iş hayatında başarının çalışmaktan geçtiğini belirtti. Finansçıların sadece para yönetmekle kalmadığını, aynı zamanda diğer departmanlarla iyi ilişkiler kurarak şirketin büyümesine katkı sağladıklarını ifade etti.

Deniz Kartal’ın paylaştığı deneyimler, finansın şirketlerdeki yeri ve öneminin altını çiziyor ve iş hayatında başarının çalışmaktan geçtiğini vurguluyor.

BUSINESS CHANNEL DERGİ 142. SAYI ÇIKTI

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.