ESMALARIN İNSAN HAYATINDAKİ ETKİLERİ… MACİDE ZÜHRE AĞIRBAŞ ANLATIYOR…
101 okunma

ESMALARIN İNSAN HAYATINDAKİ ETKİLERİ… MACİDE ZÜHRE AĞIRBAŞ ANLATIYOR…

ABONE OL
Eylül 19, 2023 11:14
ESMALARIN İNSAN HAYATINDAKİ ETKİLERİ… MACİDE ZÜHRE AĞIRBAŞ ANLATIYOR…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Konuğumuz prittüel Danışman Macide Zühre Ağırbaş Hoş geldiniz bize Kendinizden bahseder misiniz? Tabii severek Macide Zühre Ağırbaş 90’lı yıllardan itibaren Mustafa Varlı ve şenizer çağlardan birebir Esma dersleri alarak yolculuğun başladı Esmalar üzerinde asıl çalışma alanım ve ona bağlı olarak da vekiller ve yıldızname çalışmaları yapmaktayım. Tebrikler Teşekkür ederim espritüelin hangi alanında çalışmaktasınız. Bu maneviyatta insanların sorunlarını esmalarla çözüm buluyoruz ve bunda da çok başarılı olduğumuzu biliyorum. Çok güzel esmaların insan hayatına nasıl etkileri vardır. Allahû Teala’nın bilinen 99 ismi var bunu herkes biliyor onların bizde tezahürü ile başlıyor. Yasemin esması ile duyuyoruz işitiyoruz ya basiriyle görüyoruz. Ya Vedud ile seviyoruz ya Celal ile öfkeleniyoruz Ya Cemal ile sakinleşiyoruz bütün her şey esmalarla Allah’ın esmalarının bizdeki tezahür haliyle Allah kendinden insana ruh üflemiştir. Bunların da esmalarla bize yaşamında tek tek hatırlatıyor ve kendi büyüklüğünü gösteriyor. İsim ve esması ve etkileri hakkında ne söylemek istersiniz? Son dönemde en çok isim Esmaları üzerinde duruyoruz. Çünkü biz doğduğumuz andan itibaren ezan okunmakla birlikte kulağımıza dünya kelamı olarak ilk önce isimlerimizi okunuyor ve bu isimlerimiz okunduğu zaman ve o ismin etkileriyle bize kodlanıyor isimlerin hayatımızda o kadar çok önemi ve yeri var ki yeni yeni fark ediliyor. Belki biz çok uzun süredir çalışıyoruz isim esmalarını tespit edip insanların yolunda neyin yanlış olduğunu neyin eksik olduğunu tespit edip karşıt esmalarıyla birçok arkadaşımız doğum tarihiyle bakıyor ama biz ismin Ebced değerleri ile asıl tespiti yapıyoruz. Zaten o ismi zikrettiğimiz zaman esmasını söylemeye gerek yok hitap ettiğimizde Esma otomatik olarak çalışıyor. Biz sadece karşıt esmasını çalışarak insanların hayatında bir denge oluşturduğumuzu düşünüyorum. Çok güzel

Yıldızname nedir ve nasıl bakılır? Astroloji doğum tarihi ile bakılan yıldızlarla çalışılan bir metot ama ondan öncesi bizim annelerimizden itibaren doğum tarihi gerçek değil biliyorsunuz herkesin doğum tarihi çok farklı işte karpuz zamanı doğmuştun ekim zamanı doğmuştun kıştı kar yağıyordu gibi ifadelerle. O yüzden biz doğum tarihiyle bakmıyoruz kişinin anne adı ve kişinin tam adıyla özel bir ebced değeri bugünün numeroloji dedikleri bir değerle hesaplanıyor ve ona göre modern adıyla yıldız haritası bize göre Yıldızname bakılıyor. Kişinin doğumundan ölümüne kadar geniş yer farzede yaşadıkları ve yaşayabilecekleri her türlü güzellik ya da tedbir alması gene gereken konularda uyarılar veriyoruz ya da işte eğilmesi gereken daha dikkat olması gereken konularda uyarı veriyoruz yaşayacağı güzelliklerin üzerine gitmesi için de yüreklendiriyoruz bugüne kadar yıldıznamelerde hiçbir hocam bu da çıkmadı dediği olayı yaşamadık çok şükür inanılmaz bir rehber çok güzel. Peki çalışmaları hakkında bilgi verir misiniz? Tabii ve çalışmalarımızla bizim esmalara dayanıyor yine onların Ebced değeriyle eski ismi günümüzde yine modern adıyla numerolojik değerlendirilmesi ve onların sembollerin biliyorsunuz ilk tarihten itibaren insanların yaşamında çok önemli var sembollerle çalışıyoruz padişahların savaşlara gitmeden önce tılsımlı gömlekleri vardı başarı kazanmaları için biz onları daha minimalize günlük hayata olarak insanların başarılı olması, sağlıklı olması, şifalı olması, mutlu olması için kullanıyoruz. Kişiye göre değişik kullanıyoruz. Evet son olarak danışanlarınızla nasıl bir yol izlemektesiniz? Danışanlarımız bize en son gelirler nasıl gelirler işte çok büyük sıkıntıları düştükten sonra gelirler. Kimseye hayatımda bir risk var mı diye Yıldızname baktırmaz en son başı dertlidir, işi rast gitmiyordur, sürekli duvara tosluyordur, ilişkileri yürümüyordur bize ondan sonra gelirler. Hani terslik nerede bir bakalım diye ve biz onu tespit ederiz 6 aylık 8 aylık çalışmalarla da o kişinin hayatındaki o negatif Enerjileri modern isimleri ile kuantumin atlarını düzene sokmalarını sağlıyoruz. Çok güzel çalışma bugünkü konuğumuz bir danışman Macide Zühre ağırbaşlı katılımınız bu güzel açıklamalarınız için çok teşekkür ederiz. Sevgili izleyiciler sağlıklı ve mutlu günler dileriz tekrar görüşmek üzere hoşça kalın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.