ENERONE ENERJİ MÜHENDİSLİK FİRMASI… MUSTAFA SITKI TAMDEĞER VE HASAN KARABULUT ANLATIYOR
95 okunma

ENERONE ENERJİ MÜHENDİSLİK FİRMASI… MUSTAFA SITKI TAMDEĞER VE HASAN KARABULUT ANLATIYOR

ABONE OL
Şubat 20, 2024 11:28
ENERONE ENERJİ MÜHENDİSLİK FİRMASI… MUSTAFA SITKI TAMDEĞER VE HASAN KARABULUT ANLATIYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Enerji sektörünün öncü firmalarından biri olan Enerone Enerji Mühendislik, kurucuları Mustafa Sıtkı Tamdeğer ve Hasan Karabulut ile sektördeki deneyimlerini paylaşıyor.

Hasan Karabulut, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği mezunu olarak 2015 yılından bu yana enerji sektöründe faaliyet gösteriyor. Genç yaşta birçok farklı sektörde deneyim kazanan Karabulut, son 6 yılını yenilenebilir enerji alanında geçirmiş ve şu anda kendi firmasını kurarak, ortağı Mustafa Bey ile birlikte sektöre hizmet veriyor.

Mustafa Sıtkı Tamdeğer ise Selçuk Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu otomasyon bölümü mezunu olarak 2005 yılından beri enerji sektöründe aktif rol alıyor. 2014 yılından itibaren yenilenebilir enerji sektöründe hizmet veren Tamdeğer, Avrupa menşeli bir firmada 4 yıl boyunca servis mühendisliği yapmış ve özel bir tecrübeye sahiptir.

Enerone Enerji Mühendislik, özellikle güneş enerjisi alanında servis ve bakım hizmetleriyle öne çıkıyor. Firmaya göre, enerji sektöründe birçok firma kurulum faaliyetlerine odaklanırken, servis ve teknik destek ihtiyacı göz ardı edilmektedir. Bu nedenle Enerone, müşteri taleplerine en uygun çözümleri sunarak, güneş enerjisi sistemlerinin sorunsuz çalışmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Firma, aynı zamanda Türkiye’de nadir bulunan bir teknoloji transferi metoduyla, güneş enerji santrallerindeki jeneratörlerin kesinti halinde çalışabilmesini mümkün kılmıştır. Bu çözüm, şu ana kadar sadece Bursa ve Edirne’de uygulanmış ve başarıyla tamamlanmıştır.

Enerone Enerji Mühendislik, sektördeki rekabetten ayıran özellikler arasında şeffaflık, dürüstlük, sorun çözme yeteneği ve müşteri odaklı hizmet anlayışını vurguluyor. Firma, maddi kazanç odaklı birçok şirketin aksine, müşteri memnuniyetini ve sorunların etkili bir şekilde çözülmesini ön planda tutmaktadır.

Geleceğe dair hedeflerine yönelik bir vizyon belirleyen Enerone, güneş enerjisi sistemlerinde teknik servis ve destek alanında lider bir firma olmayı amaçlamaktadır. Firma, en büyük olmak değil, en iyi olmak için çaba harcamakta ve sektördeki güvenilir bir marka olma hedefini sürdürmektedir.

Enerone Enerji Mühendislik, mesleklerine gönül veren, tutkulu ve meraklı bireyleri bu alanda yetişmeye teşvik ediyor. Elektrik veya mekanik alanında yetişen bireylerin, sektörde başarılı olabilmeleri için çekirdekten yetişmeleri, her aşamayı özümsemeleri ve tutkularını bu alanda geliştirmeleri gerektiğini vurguluyor.

Son olarak, Enerone Enerji Mühendislik, güneş enerjisi sistemlerine ihtiyaç duyan, teknik servis ve bakım hizmetlerine gereksinim duyan müşterilerini kendilerine ulaşmaya davet ediyor. Türkiye genelinde birçok firma ile servis partnerliği anlaşmalarına sahip olan Enerone, sektördeki deneyimi ve uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı sürdürüyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.