“ENDER GÖĞÜŞOĞLU: KARAKAYA BENTONİTİN DÜNYADEKİ EN KALİTELİ REZERVLERİNİ ANLATIYOR!”
108 okunma

“ENDER GÖĞÜŞOĞLU: KARAKAYA BENTONİTİN DÜNYADEKİ EN KALİTELİ REZERVLERİNİ ANLATIYOR!”

ABONE OL
Şubat 16, 2024 13:05
“ENDER GÖĞÜŞOĞLU: KARAKAYA BENTONİTİN DÜNYADEKİ EN KALİTELİ REZERVLERİNİ ANLATIYOR!”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bursa doğumlu ve 2004 yılında satış kariyerine adım atan Karakaya Bentonit Satış Müdürü Ender Göğüşoğlu, geçtiği kariyer basamakları ve satışın önemine dair önemli açıklamalarda bulundu. Video röportajında Göğüşoğlu, kariyerine dair deneyimlerini paylaşarak satışın bir takım işi olduğuna vurgu yaptı.

Göğüşoğlu’nun 1981 doğumlu olması ve 2004 yılında İstanbul’a gelerek satış hayatına atılması, kariyerindeki ilk adımları oluşturdu. Genç yaşta global bir şirkette çalışmaya başlayan Göğüşoğlu, satışın bir takım işi olduğuna olan inancını vurgulayarak, şirket içindeki her seviyeden çalışanın birbirini motive etmesi gerektiğini belirtti.

Karakaya Bentonit’in satış müdürü olarak görev yapan Göğüşoğlu, satışçı olmanın özellikle müşteri ile sağlıklı bir ilişki kurmayı gerektirdiğini ifade etti. Video röportajında, iyi bir satışçının müşteriyi tanımanın yanı sıra ürünü de iyi bilmek, müşterinin taleplerini anlamak ve dostane bir ilişki kurmak gerektiğini açıkladı.

Göğüşoğlu’nun satışa olan tutkusu ve hırslılığı, onu meslektaşlarından ayıran özellikler arasında öne çıkıyor. Ayrıca, işini seven birinin zamanla başarı elde edeceğine inandığını ifade ederek, yeni mezunlara sevdikleri işi bulmaları ve acele etmemeleri konusunda önerilerde bulundu.

Video röportajı izleyicilerine işle ilgili bir mesaj veren Göğüşoğlu, sevdikleri işi yapmanın önemine vurgu yaparak, özel hayatlarına, kendilerine ve hatta ilerideki çocuklarına bile olumlu enerji sağlayacağını belirtti.

Karakaya Bentonit’in satış müdürü Ender Göğüşoğlu’nun deneyimleri ve satışa dair bakış açısı, iş dünyasında kariyer yapmak isteyenlere ilham kaynağı olabilir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.