DİREKSİYON EĞİTMENİ SEMA İPEK: DÖVÜŞ SANATLARI VE YAZARLIKLA YÜKSELİŞTE
71 okunma

DİREKSİYON EĞİTMENİ SEMA İPEK: DÖVÜŞ SANATLARI VE YAZARLIKLA YÜKSELİŞTE

ABONE OL
Şubat 29, 2024 11:36
DİREKSİYON EĞİTMENİ SEMA İPEK: DÖVÜŞ SANATLARI VE YAZARLIKLA YÜKSELİŞTE
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul’da ailesiyle yaşayan 27 yaşındaki direksiyon eğitmeni Sema İpek, ilginç bir kariyer ve hobilerle dolu bir hayata sahip. Sema, direksiyon eğitmenliğinin yanı sıra yaklaşık iki senedir dövüş sanatlarıyla da ilgileniyor.

Kendisini tanıtan Sema İpek, direksiyon eğitmenliğine olan ilgisini arkadaşının sınavda başarısız olmasıyla keşfettiğini belirtiyor. Bu süreçte ailesinin ve arkadaşlarının teşvikiyle başladığı eğitmenlik kariyerinde, şu an aktif olarak çalışmaktadır.

Aynı zamanda yazarlıkla da ilgilenen Sema İpek, gerçek hayattan esinlenerek yazdığı bir kitabı yayımlamıştır. Bu alandaki hedefleri arasında daha fazla eser ortaya koymak ve yurt dışında kariyer yapmak bulunuyor.

Dövüş sanatlarına olan ilgisiyle de dikkat çeken Sema İpek, fiziksel zorlukları aşmak adına bu sporu tercih ettiğini ifade ediyor. Güvenlik görevlisi olarak da deneyim kazanan İpek, bu deneyimlerini direksiyon eğitmenliği alanında kullanmaktadır.

Sema İpek’in gelecek vizyonu, ailesine güzel bir hayat sunmak ve kariyerinde yurt dışında başarıya ulaşmaktır. Savaş ruhuyla hareket etmeyi ve mücadele etmeyi öne çıkaran İpek, izleyicilere “korkunun ecelin faydası olmadığını” hatırlatarak, kendi hedeflerine ulaşmak için savaşçı olmalarını öneriyor.

Son olarak, Sema İpek izleyicilere pozitif düşünce yapısıyla mücadele etmeyi ve kendi hedeflerine odaklanmayı öğütleyerek, hayatın zorluklarına karşı sabırla ve hırsla mücadele etmeyi vurguluyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.