“DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KADIN GÜCÜ: GÜLŞAH DURDU’NUN İLHAM VERİCİ HİKAYESİ”
97 okunma

“DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KADIN GÜCÜ: GÜLŞAH DURDU’NUN İLHAM VERİCİ HİKAYESİ”

ABONE OL
Mart 6, 2024 15:45
“DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE KADIN GÜCÜ: GÜLŞAH DURDU’NUN İLHAM VERİCİ HİKAYESİ”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Denizcilik sektöründe kadınların sayısının az olduğu bilinirken, genç ve başarılı bir Crew Manager olan Gülşah Durdu’nun hikayesi sektöre yeni bir ışık tutuyor. Gülşah, denizcilik sektöründe kariyer yapmak için kararlılığı ve azmiyle dikkat çekiyor.

26 yaşındaki Gülşah Durdu, Crew Manager olarak aktif olarak gemi sektöründe çalışıyor. Gülşah’ın denizcilik sektöründeki yolculuğu, lise yıllarında başlayan merakıyla şekillenmiş. Bir denizcilik lisesi mezunu olan Gülşah, daha sonra üniversite eğitimine denizcilik alanında devam etmiş ve bu alanda kendini geliştirmiştir.

Gülşah, erkek egemen bir sektörde çalışmanın zorluklarına rağmen kararlılığını kaybetmemiş ve kendi yetenekleriyle sektörde başarılı olabileceğini kanıtlamıştır. Kadınların denizcilik sektöründe de aktif rol alabileceklerine inanan Gülşah, genç kızlara da cesaret vermek ve hayallerinin peşinden gitmelerini teşvik etmektedir.

Gülşah’ın hikayesi, denizcilik sektöründe kadınların varlığının ve gücünün önemini vurguluyor. Kendi deneyimleriyle yola çıkan ve başarılı bir kariyere sahip olan Gülşah Durdu, genç kadınl

ın denizcilik sektöründe kendilerine güvenmeleri ve potansiyellerini keşfetmeleri için bir ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.