CONSULTİNG & SOLUTİONS LLC…TUĞBA İPER ANLATIYOR…
44 okunma

CONSULTİNG & SOLUTİONS LLC…TUĞBA İPER ANLATIYOR…

ABONE OL
Şubat 13, 2024 14:27
CONSULTİNG & SOLUTİONS LLC…TUĞBA İPER ANLATIYOR…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Beyaz yaka olarak global firmalarda yazilim cozumleri alaninda proje muhendisi ve yoneticisi olarak uzun yollar calistiktan sonra teknoloji
endüstrisinde kendi IT şirketini ve kendi ekibini kurarak geleneksel kalıpları yıkan bir kadın girişimci olmaya karar verdi. Gelecek vizyonuna sahip bir lider ve bir yenilikçi olarak, işletmelerin işleyişini dönüştüren son teknoloji çözümleri geliştirdi. Teknolojiye
tutkusu ve başarıya olan azmiyle, şirketini sıfırdan kurdu ve bu süreçte karşılaştığı zorlukları aşarak engelleri kaldırdı. Kendisi, sıkı çalışma, kararlılık ve mükemmeliyete olan bağlılıkla her şeyin mümkün olduğunu kanıtlayarak, tum kadınlara ilham kaynağı
oldu. 2022 yilindan bu yana ABD’nin California eyaletinde cesitli sektorlerden sirketlere yazilim danismanligi vermektedir.
Misyonumuz:
Müşterilerimize son teknolojileri kullanarak olağanüstü IT danışmanlık hizmetleri sunmak, yenilikçi çözümler sunmak ve organizasyonların tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlamaktır. Müşterilerimize güvenilir bir ortak olmayı, iş büyümesini ve başarısını
teşvik eden özelleştirilmiş, maliyet etkin çözümler sunmayı hedefliyoruz.
Vizyonumuz:
IT danışmanlık endüstrisinde lider olmayı hedeflemektedir. Teknolojinin gücünü kullanarak karmaşık iş zorluklarını çözmek ve işletmelerin karlılığını artırmak için organizasyonlara destek sağlayarak dünyada olumlu bir etki yaratmayı amaçlıyoruz. Bu hedefe,
en iyi yetenekleri çekerek ve elde tutarak, mükemmeliyet ve sürekli gelişim kültürünü besleyerek ve teknolojik gelişmelerin önünde kalarak ulaşacağız.
Verdigimiz hizmetler:
1.SAP
ERP Teknolojileri Danışmanlığı:
Müşterilerin SAP ERP sistemlerini başarılı bir şekilde kurmalarına, yapılandırmalarına ve optimize etmelerine yardımcı olmak için uzmanlık ve danışmanlık hizmetleri sunulur.

2.Destek:
Kuruluşların SAP ERP sistemleriyle ilgili yaşadıkları sorunların giderilmesi, bakım ve düzenli güncellemelerin yapılması gibi teknik destek sağlanır.

3.Eğitim:
Müşterilerin personeline SAP ERP sistemlerini etkin bir şekilde kullanmaları için eğitimler düzenlenir. Bu eğitimler genellikle kullanıcı eğitimi, yönetici eğitimi, ve özelleştirilmiş eğitim programları içerir.

4.Proje
Yönetimi: SAP ERP projelerinin planlanması, uygulanması, izlenmesi ve yönetilmesi konularında profesyonel proje yönetimi hizmetleri sunulur.

5.Web
Geliştirme: İşletmelerin web sitelerinin tasarımı, geliştirilmesi ve yönetilmesi konularında uzmanlık sağlanır. Özelleştirilmiş web uygulamaları ve çözümler geliştirilir.

6.Mobil
Uygulama Geliştirme: Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik özel mobil uygulamaların tasarımı, geliştirilmesi ve dağıtımı konusunda hizmetler sunulur. Bu, iOS, Android ve diğer platformlar için mobil uygulama geliştirme süreçlerini içerir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.