CANSU ÖZVERİ: TÜRK MODA SAHNESİNDE YENİ BİR İZ BIRAKIYOR…
49 okunma

CANSU ÖZVERİ: TÜRK MODA SAHNESİNDE YENİ BİR İZ BIRAKIYOR…

ABONE OL
Şubat 16, 2024 12:07
CANSU ÖZVERİ: TÜRK MODA SAHNESİNDE YENİ BİR İZ BIRAKIYOR…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cansu Özveri, Suedition’ın CEO’su olarak, çocukluktan gelen moda ilgisinden, televizyon ve sinema eğitiminden, ABD’de yüksek lisans yapmaya kadar olan serüvenini paylaşıyor. New York ve İtalya’da moda endüstrisinde çalışma deneyimleri, küresel moda trendleri konusundaki bakış açısını şekillendirdi.

Kuruluşun Arkasındaki Motivasyon:
“Mia Su” markası, Cansu’nun kızının adından esinlenerek ortaya çıktı. Cansu, Dubai’den benzersiz giysiler almanın çocukluk deneyimlerinden gelen tutkusunu vurguluyor. Marka, iş kıyafetlerini gece giyimleriyle birleştirerek sınırlı sayıda ve benzersiz parçalar sunmayı amaçlıyor.

Sınırlı Üretim Stratejisi:
Mia Su, sınırlı üretim stratejisini benimsemekte ve küçük sayıda benzersiz parça yaratmaya odaklanmaktadır. Cansu, özellikle aynı kıyafeti başkalarının giymek istemeyen kadınlara hitap etmenin çekiciliğine inanmaktadır. Uluslararası olarak genişlemeyi planlamakta olup, Dubai, Miami, Los Angeles ve New York gibi şehirleri hedeflemektedir.

Girişimcilik Felsefesi:
Cansu’nun girişimcilik felsefesi dürüstlük, samimiyet ve kendine sadık kalmayı vurgular. O, gerçek olmayı ve temel değerlerini korumayı moda endüstrisinde rekabetin olduğu ortamda ayrıştırıcı bir faktör olarak görüyor.

Kadınları Güçlendirme:
Cansu, Türk kadınlarını maddi olarak bağımsız olmaya ve fikirlerini takip etmeye teşvik ediyor. Kadınların Türkiye’de erkek egemenliği ve toplumsal beklentiler nedeniyle zorluklarla karşılaştığını düşünüyor ve kadınların kendilerini güçlü ve bağımsız bireyler olarak kurmalarının önemini vurguluyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.