ASTROLOG YAZAR SUNUCU SEVİL SEVİL
106 okunma

ASTROLOG YAZAR SUNUCU SEVİL SEVİL

ABONE OL
Eylül 25, 2023 09:30
ASTROLOG YAZAR SUNUCU SEVİL SEVİL
0

BEĞENDİM

ABONE OL

29 Eylül’de Koç burcunda bir dolunay meydana gelecek. Anın haritasında Yay burcunun yükselmesi inanç, felsefe, din, yabancılar, seyahatler, kültürler, hukuk, basın, yayın ve medya konularında gündemlerimizin olacağından bahseder. Yükselen yöneticisi Jüpiter’in Boğa burcunda retroda olması geçmişten gelen maddi ve manevi hak edişlerimizi alabileceğimizden bahseder. Bu özellikle aşk, flört, çocuk, hobi, yaratıcılık konularında olabilir. Dolunay’ın Koç burcunda olmasıyla bu dönem migren veya baş ağrılarımız olabilir. Sabırsız, enerjik, mücadeleci olabilir ve öfkelenebiliriz. Dürtüsel davranışlarımız söz konusu olabilir. Uranüs’ün ve Venüs’ün arasındaki gergin açıyla ilişkilerde dengesizlikler ve ani kopuşlar meydana gelebileceği gibi para piyasasında da dengesizliklerden bahsetmek mümkün olabilir. Bize iyi gelmeyen her ilişkiden özgürleşmek ve bireyselliğimizi korumak isteyebiliriz. İlişkilerde dengeyi bulamadıkça, sistemin bu duruma el atması kaçınılmaz olacaktır. Juno ve Venüs’ün kavuşumuyla ise kimileri aniden ilişkiye başlayabilir. Dolunay’ın yöneticisi Mars’ın Terazi burcunda olmasıyla diplomatik bir şekilde ikili ilişkilerde mücadele edeceğimizden bahseder. Yapılan haksızlıklara bu dönem dur diyebilir, bazı konularda farkındalık yaşayabiliriz. Merkür’ün Neptün ile stresli açısıyla bu dönem zihnimiz bulanıklaşabilir, önümüzü görmekte zorluk çekebiliriz. Emin olmadığımız konularda imza atmamalı, her duyduğumuza inanmamalıyız. Şifa, dua, manifest konularıyla ilgilenmemiz bu etkinin hafiflemesini sağlayabilir. Yaşadığımız her farkındalığın bizi yüksek benliğimize yaklaştırmasını dilerim. Ruhumuza yakışacak güzel bir dolunay olsun.
#KOÇ: Dolunay evinizde! İş, kariyer, dış görünüş, stiliniz, evlilik gibi birçok alanda tamamlanmalar, farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Öfkenize, dürtüsel davranışlara dikkat edin. Baş ağrılarınız olabilir.
#BOĞA: Bu dönem bilinçaltınız yoğun olabilir. Gizli de kalmış bazı bilgileri duyabilir ve herkesin gerçek yüzünü görebilirsiniz. Ruhsal konularla ilgilenip, şifa çalışmaları yapmanız size iyi gelecektir. Rutin kontrollerinizi ihmal etmeyin.
#İKİZLER: Sosyal çevrenizde bazı farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Hayalleriniz, umutlarınız ve gelecek planlarınız net bir şekişde görünebilir, bu konularda tamamlanma veya bitiş yaşayabilirsiniz.
#YENGEÇ: İş, kariyer, statü konularında bazı tamamlanmalar, gelişmeler olabilir. Görev değişikliği yapabilirsiniz. Toplumdaki statünüz de evlenme veya boşanma şeklinde bir değişme olabilir. Toplum önünde görünebilirsiniz.
#ASLAN: : Yurtdışı seyahatlerinde bir tamamlanma olabilir. Yükseköğretim, basın, yayın, medya ve hukuk konularıyla ilgili bazı farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızda bazı tamamlanmalar olabileceği gibi de gündeminize gelebilir.
#BAŞAK: Borç, kredi, miras, nakafa, sigorta gibi ortak kazançlar gündeminize gelebilir. Kredi çekebilir veya borçlarınızı kapatabilirsiniz. Cinsel dürtüleriniz artabilir. Bir ameliyat durumunuz olabilir. Krizler gündeminize gelse de onlara çözüm üretmek sizin işiniz Başak burçları.
#TERAZİ: Ortaklık ve evlilik gibi gündemleriniz olabilir. Danışmanlık alabilir ve verebilirsiniz. Kimilerinde bir evlilik söz konusu olabilirken bazılarında ilişkilerde boşanma veya yol ayrımları olabilir.
#AKREP: İşe girme, çalışma, meslekte ilerleme durumunuz olabilir. İş hayatında görev değişikliği ve meslek değişikliği yapabilirsiniz. Meslek hayatınızda bitişler veya farkındalıklar da söz konusu olabilir. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin ve evcil hayvan sahiplenebilirsiniz.
#YAY: Aşk hayatınızda bazı sonlanmalar ve farkındalıklar yaşayabilir veya aniden ilişkiye başlayabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular gündeminize gelebilir. Sanatsal konularda yaratıcılığınızı gösterebilir ve sahnede olabilirsiniz.
#OĞLAK: Ev alma, taşınma, yuva kurma, ev içerisinde tadilat gibi durumlarınız olabilir. Hane içerisinde konuşmalar olabilir. Ev alma veya taşınma durumunuz olabilir.
#KOVA: Seyahatlere çıkabilir, eğitimler alabilirsiniz veya bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz veya yakın çevrenizle ilgili konularda bir farkındalık yaşayabilirsiniz.
#BALIK: Maddi konularda gelir gider hesabı yapabilirsiniz. Yeni yatırımlar, kazançlar, ek gelir kapısı söz konusu olabilir. Yeteneklerinizi paraya dökebilirsiniz, manevi değerlerinizin farkına varabilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.