ASTROLOG – YAZAR – SUNUCU SEVİL SEVİL İLE TERAZİ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI!
266 okunma

ASTROLOG – YAZAR – SUNUCU SEVİL SEVİL İLE TERAZİ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI!

ABONE OL
Ekim 7, 2023 09:00
ASTROLOG – YAZAR – SUNUCU SEVİL SEVİL İLE TERAZİ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

14 Ekim’de Terazi burcunun 21 derecesinde bir Güneş Tutulması gerçekleşecek. Anın harştasında İkizler burcunun yükseldiğini görüyorum. Aldeberan yıldızı yükselen ile kavuşumda olduğu için hayatımızda başarı ve zenginlik gibi kadersel etkilere açık olsak da ancak dürüstlüğün ve erdemin sınavını geçtiğimiz zaman bu güzellikleri yakayabileceğimizden bahseder. Terazi adaleti, ilişkileri, dengeyi ve arabulucuğu temsil eder. Belki de birçok kişi için yeni bir ortaklık, evlilik veya yeni bir ilişki söz konusu olabilir. Yükselen yöneticisi Merkür’de Terazi burcunda olduğu için bu dönem iletişimlerimizde uzlaşmacı ve diplomatik bir tutumda olabiliriz, lakin Chiron’un Merkür ile gergin açısıyla iletişimlerde yara almaya da açık olabileceğimizi dile getirebilir. Özellikle bu dönem iletişimlerde birbirimize şifa olmamız ve birbirimizin yaralarını sarmamız ruhumuza iyi gelip, yaşamdaki tıkanıklarımızı giderebilir. Bize hizmet etmeyen ilişkileri sonlandırabiliriz. Özellikle ilişkilerde üçüncü kişilerin varlıkları veya yasak aşklarda bu dönem sancılı bir süreç olabilir. Black Lilith ve Satürn arasındaki gergin açıyla karmayı net bir şekilde görebiliriz. Kadersel tanışmaların olacağı bir tutulmada ilişkiyi dengede kurarken, kendi varlığımıza da yabancılaşmayalım. Tutulmanın yöneticisi Venüs’ün Başak burcunda olması ve Satürn ile gergin açısıyla ilişkilerde değer duygumuzu sorgulatabileceği gibi maddi konularda da bazı kısıtlamalarla karşılaşabileceğimizi gösterir. Tutulmanın 5. evde meydana gelmesi aşk, hobi, çocuk, sanat konularında motivasyonumuzun ve duygusal bağlantılarımızın olabileceğini gösterse de Pluto’nun Tutulmaya ve Ay düğümlerine açısıyla bize zarar veren her ilişkinin de biteceğini gösterir. İlişkilerde yaralara şifa olmakta, dengeli bir ilişki yakalamakta bizim elimizde. Şimdi kaderin rotasını seçimlerimiz belirleyecek: tamam mı yoksa devam mı?

#KOÇ: Ortaklık ve evlilik gibi gündemleriniz olabilir. Danışmanlık alabilir ve verebilirsiniz. Kimilerinde bir evlilik söz konusu olabilirken bazılarında ilişkilerde boşanma veya yol ayrımları olabilir.
#BOĞA: Bu dönem sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Bir işe girme durumunuz olabilir. Meslekte görev değişikliği yapabilirsiniz. Kimileri bir evcil hayvan edinebilir.
#İKİZLER: Çocuk, aşk, hobiler, sanat konuları gündeme gelebilir. Spora başlayabilir, sanatsal bir etkinliğe katılabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz.
#YENGEÇ: Ev alma, taşınma, yuva kurma, ev içerisinde tadilat gibi durumlarınız olabilir. Evinize yeni bir üye katılabilir. Ailesel konularda destek görebilirsiniz.
#ASLAN: Kısa yolculuklara çıkabilir veya bir eğitime başlayabilirsiniz. Kuzen, kardeş ve yakın çevrenizle iletişimleriniz yoğun olabilir. Kimilerinde araç alma veya satma durumu olabilir.
#BAŞAK: Yeni yatırımlar, kazançlar, ek gelir kapısı söz konusu olabilir. Yeteneklerinizi paraya dökebilirsiniz, manevi değerlerinizin farkına varabilirsiniz.
#TERAZİ: Tutulma evinizde! İş, kariyer, dış görünüş, stiliniz, evlilik gibi birçok alanda kadersel başlangıçlar yaşayabilirsiniz.
#AKREP: Bu dönem bilinçaltınız yoğun olabilir. Gizli de kalmış bazı bilgileri duyabilir ve herkesin gerçek yüzünü görebilirsiniz. Ruhsal konularla ilgilenip, şifa çalışmaları yapmanız size iyi gelecektir. Rutin kontrollerinizi ihmal etmeyin.
#YAY: Yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Sosyal çevre artabilir. Dernek, vakıf, kulüp gibi sosyal organizasyolar da bulunabilirsiniz. Gelecek planlarınız, hayallerinizle ilgili yeni adımlar atabilirsiniz
#OĞLAK: İş, kariyer, statü konularında adımlar atabilirsiniz, bu konularda gelişmeler olabilir. Görev değişikliği yapabilirsiniz. Toplumdaki statünüz de evlenme veya boşanma şeklinde bir değişme olabilir. Toplum önünde görünebilirsiniz.
#KOVA: Yurtdışı seyahatine çıkabilir. Yabancı dil öğrenebilir veya bir eğitime başlayabilirsiniz. Basın, yayın, medya ve hukuk konularınız gündeme gelebilir..
#BALIK: Borç, kredi, miras, nakafa, sigorta gibi ortak kazançlar gündeminize gelebilir. Kredi çekebilir veya borçlarınızı kapatabilirsiniz. Cinsel dürtüleriniz artabilir. Bir ameliyat durumunuz olabilir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.