ASTROLOG & YAZAR SEVİL SEVİL İLE VENÜS JÜPİTER ETKİSİ
133 okunma

ASTROLOG & YAZAR SEVİL SEVİL İLE VENÜS JÜPİTER ETKİSİ

ABONE OL
Ekim 20, 2023 15:21
ASTROLOG & YAZAR SEVİL SEVİL İLE VENÜS JÜPİTER ETKİSİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

22 EKİM PAZAR VENÜS JÜPİTER ETKİSİ

JÜPİTER : Şans, bereket, fırsatlar, kısmet, iyimserlik, genişleme, büyüme, yayılma, devleşme, inanç, soyluluk, din, bilgelik, soyluluk

VENÜS : Güzellik, para, değer, sevgi, aşk,değer, çekicilik, erotizm, estetik, sanat, uyum, Barış, zevk, kibarlık, nezaket, cazibe, diplomasi.

Bu iki gezegenin kavuşumu topraklarda büyük üçgen veriyor. AY oğlak burcunda, Jüpiter Boğa burcunda. Venüs Başak burcunda.

Boluk bereket, şanslar, fırsatlar, iş, aşk, sağlık, konularında güzel destekler verecektir.

İlişkisi bitmiş enerjisi tükenmiş aşklar, evlilikler bitişler yaşayacak, ruh eşinizin sizi bulması için bazı bitişler sonlanmalar kaçınılmaz olacak. Para, aşk kısmetler herkesin kalbine göre verilecek.

#KOÇ parasal konularda şanslar fırsatlar yakalıyorsun. Toprak ev miras gibi gündemler olabilir. Şans fırsatlar elimize geçebilir.

#BOĞA muhteşem bir değişim ve fırsatlar alıyorsun Jüpiter sizin evinizde ve yönetici Gezegeniniz Venüs başakburcunda. Mal mülk alım konuları olabilir. Boğalar aşk evlikik var.

#İKİZLER Kendinizi inzivaya çekebilir dua meditasyon gibi konularla uğraşanlar olabilir. Gizli düşmanlar açığa çıkabilir. Sağlık olarak şifalanacaksınız. İş konularında yoğunluk olabilir.

#YENGEÇ Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz, guruplar, dernekler, vakıflar, hayalleriniz umutlarınız tüm bu alanlarda sizlere kısmetler fırsatlar sunabilir.

#ASLAN Statü konularında güzellikler fırsatlar yaşıyorsunuz statü değişikliği yapanlar olacak bu kimileri için evlikik kararı, kimileri iş değiştirme olabilir. Toplumda insanların sizi nasıl gördüğü bazıları boşanma kararı alabilir.

BAŞAK Yurt dışına çıkmak, yabancılar, seyahatler, eğitim, ticari konular, anlaşmalar, yeni kültürler yeni insanlar hayatınıza girebilir fırsatlar, şanslar sunabilir.

#TERAZİ Sigorta, nafaka, pirim, alacak verecek, eşten gelen para, banka kredi alacak konuları miras gündemleri olabilir.

Akrep. Jüpiter’in size büyük fırsatı ve bereketi olacak, venüs parayı getirirken kalbi boş olanlara aşk geliyor. Birlikteliği olanlar evlikik kararı alabilir.

YAY Yeni iş fırsatı iş değiştirme veya hali hazırda olan işinizi büyütmek gibi planlarınız varsa Jüpiter bolluğu kısmeti size sunacak parasal konularda bir rahatlama olabilir. Sağlık olarak rutin kontrolleri gözden geçirin bu etki size şifalanma yı verebilir. Evcil hayvanlarınızın bakımıyla ilgilenebilirsiniz. Evcil hayvan edinebilirsiniz.

OĞLAK. Aşk aşk aik size de Jüpiter büyük bir aşkı getiriyor. Tabi parasal olarak ta rahatlamalar söz konusu olacaktır. Gölge yanı ise kumar gibi bahis gibi durumlarda büyük paralar kaybetmeyi de anlatır. Dikkatli olunuz. Çocuklarınız ile güzel zaman geçirebilirsiniz, kimileri çocuk sahibi olabilir. Sanat estetik gibi durumlarda size fırsatlar verecektir.

KOVA. Aile yuva ev konularında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ev alma, taşınma, yuva kurma, ev içerisinde tadilat veya Ailede söz nişan gibi durumlarınız olabilir. Miras konularınız varsa Jüpiter size bolluğu bereketi verecektir.

BALIK. Yakın çevreniz, kardeşler, kuzenler, eğitim, ticari konular, kısa yolculuklar tüm bu alanlarda yoğun koşturma olabilir. Jüpiter büyüteç görevi yapar. İşinizi büyütebilirsiniz, aileye yeni bir üye katılabilir. Arabanız varsa değişim olabilir. Kimileri de araba almayı düşünüyorsa belki de böyle bir fırsat eline geçebilir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.