ASTRALOG & YAZAR SEVİL SEVİL: MERKÜR RETRO
61 okunma

ASTRALOG & YAZAR SEVİL SEVİL: MERKÜR RETRO

ABONE OL
Mart 12, 2024 13:15
ASTRALOG & YAZAR SEVİL SEVİL: MERKÜR RETRO
0

BEĞENDİM

ABONE OL

[12/3 08:55] Sevil Sevil: MERKÜR RETRO
1. Nisan Merkür retrosu başlıyor .Koç burcunun 27° duracak 26 Nisan ileri harekete geçecek retro zamanında Merkür diğeri gezegenlere göre yavaşlıyor ve ağır gidişi nedeniyle birçok konuda yavaşlamalar, yanlış anlamalar olacaktır.
Bu yıl 3 kere Merkür retrosu olacak
Nisanda Koç burcunda
Ağustos’ta Başak , Aslan burcunda
Aralık’ta Yay burcunda.
Mitolojide Hermes kanatlı bir habercidir .iletişim gezegeni konuşma, öğrenme eğitim ilkokul, ortaokul öğrencileri gençleri de anlatır.
Ticaret tanrısı olmasının yanında Merkür, aynı zamanda çobanların, düzenbazların ve hırsızların koruyucusuydu.
Vermiş olduğum Merkür gerileme tarihlerinde yazdıklarımı kaydedin dikkate alın lütfen.
Hırsızlıklar artabilir. Sosyal medya üzerinden saldırı,hesap çalma bilgi hırsızlığı gibi konular olabilir. Koç burcunda gerilmesi insanlarda şunu göreceğiz, dilin kemiği yok şuursuz ve patavatsız herkes hiç düşünmeden aklına geleni elekten geçirmeden hemen söyleyecek.

(Nur içinde yatsın Annem. kızım dil kırk basamak her basamağında dur düşün öyle konuş derdi. Kırmak kolay toparlamak zor olur kırılan bir vazoyu yapıştır eskisi gibi mi, hayır her zaman o çatlaklar yaralar orada kalacak.

Kolektif olarak Merkür’ün Koç burcunda gerilmesi toplumda,ve kişilerde bir çok yanlış anlamalar, dinlemeden harekete geçmeker kızgınlıklar, yazdığınız yazılarda yanlış cümleler, yanlışlıkla başkasına atılan mesajlar,abarttılar, dedikodular, hırsızlıklar
Kargoda gecikme, karışıklık, elektronik eşyaların bozulması, buzdolabı, fırın makina,
TV, telefon, bilgisayar çökmesi, alışverişte kandırılma, bu dönem bunlarda sıkıntılar olabilir.
Araba, mal mülk, elektronik eşya almak, yeni işlere imza atmak, evlilik her türlü imza ve anlaşmalar için doğru bir zaman dilimi değildir. Kandırılmalar olabilir. Özellikle araba almayın retroda.
Merkür zihni anlatır.kimilerinde anılar pekleşiyor eski bir sevgili, eski bir dost küs olduğunuz birileri bu retroda gelebilir.
Unutmayınız Merkür retrosu karışık kafa bulanık zihni anlatır, retro bittiğinde gelen çoktan gitmiş olacak. Retroyla gelen retroyla gider. Ve giden girmiştir. Gittiği gün bitmiştir. Bunu da not ediniz.
[12/3 10:50] Sevil Sevil: KOÇ BURCU: 1.26 Nisan Sizin evinizde Merkür retrosu başlıyor. İlişkilerde çok dikkatli olunuz. İletişimlerde yanlış anlamalar olacaktır. Yazdıklarınıza dikkat edin, kime mesaj attığınıza gerek evlilik, gerek ortaklıklar bu dönem gerilmeyin kopukluklar olabilir. Elektronik eşyalarınıza ve bilgisayar telefon bunlarda sıkıntılar olabilir. Burcunda dönem elektronik eşya almayın ve lütfen estetik yaptırmayın

BOĞA BURCU: 1.26 Nisan ,Merkür retrosu size gizli düşmanlarımızın net yüzlerini gösterecek artık sözler acı verecek bazı kontrol dışı olaylar planlarımızı projelerinizi kimseyle paylaşmayın sizin düşüncenizi başkası hayatta geçirebilir. Bu dönemde bilinç altınız çok konuşacak, ruhsal sağlığa dikkat edin. İnzivaya çekilip dua, meditasyon yapmak kendi alanında kalmak sizin için daha faydalı olacaktır. Elektronik eşyalarınıza dikkat edin.

İKİZLER BURCU: 1.26 Nisan Merkür retrosu çevreniz, kariyeriniz,arkadaşlar arasında iletişimlerde yanlış anlamalar olabilir. Özellikle iş ve kariyerde kıskançlıklar olabilir. Bazı insanların patavatsız sözlerini duyunca şunu söyleyeceksiniz,insan dilinin altında gizlidir. Yeni işlere planlara hayallere imza atmak için 26 Nisan sonrasını bekleyiniz.

YENGEÇ BURCU: 1.26 Nisan Merkür retrosu Statü, kariyer konularınızda dikkatli olunuz her kağıda imza atmayın bu dönemde iş değişikliği yapmayınız üstlerinizle iletişimlerde dikkatli olunuz gerginlikler olabilir. Evli iseniz dikkatli olun yanlış anlaşılmalar olabilir gerginlikler ve hızlı alınacak ayrılıklar olabilir. Acele etmeyiniz 26 Nisan sonrasını bekleyiniz. Bu evlilik ve inzalar içinde geçerlidir.

ASLAN BURCU: 1.26 Nisan Merkür retrosu.
Yurt dışı konuları, Ticari konularda yanlış anlamalar olabilir. Bir işinizin gecikmesi olabilir. Eğitim ile ilgili konular, olabilir .Yeni eğitimler için doğru zaman değildir. Zihniniz karışık, okuduğunuzu anlamayabilirsiniz,
zorlamalar olabilir. Yurt dışında yaşayan akrabalarınızla iletişimlerde dikkatli olunuz onlardan gelen haberler olabilir. Hukuk işiniz varsa gecikmeler olabilir. Uzun yolculuk yapmak isteyenler biletlere valize pasaporta dikkat etsinler karışıklıklar olabilir. Sosyal medya, sahne gibi sizin projeleri alanlar olabilir.
Eşinizin akrabalarıyla bir gündem olabilir.

BAŞAK BURCU: 1.26 Nisan Merkür retrosu Finansal konularda dikkatli olunuz. Sigorta, prim, kredi, nafaka alacak verecek borçlar bunlarla ilgili gecikmeler olabilir. Eski bir borç vergi, karşınıza gelebilir. Beklediğiniz miras, nafaka, banka kredisi bunlarda yavaşlamalar gecikmeler olabilir. Özellikle ruhsal sağlığa dikkat edin. Bilinç altınız çok konuşacak. Beden sağlığı için de rutin kontrolleri gözden geçirin.

TERAZİ BURCU: 1.26 Nisan Merkür retrosu İlişkilerde dikkatli olun iletişim konularında yanlış anlaşılmalar olabilir. İlişkilerde bitmesi gereken bitecek arkadaşlık, evlilik, iş ortaklığı bunlarla ilgili konular olabilir. Merkür retrosunda Yeni ilişkiye başlama kısa sürebilir. Eski sevgili kapınızı çalabilir itimat etmeyin.

AKREP BURCU: 1.26 Nisan Merkür retrosu.
Bilgi hırsızlığına ve bilgisayarlarınıza dikka edin, bir çökme söz konusu olabilir. İş ortamında iletişimlerde dikkatli olunuz bu patron, iş arkadaşınız, ortağınız, yanınızda çalışanlar, yanlış uslüp ve sözlerden dolayı tartışmalar gerilmeler olabilir. Sağduyulu sabırlı, ve hoş görüyü elden bırakmayın. Sağlık olarak rutin kontrolleri gözden geçirin. Evcil hayvanları olanlar bakımlarıyla ilgilenebilir. Kimileri de Evcil hayvan edinebilir.

YAY BURCU: 1.26 NİSAN MERKÜR RETROSU
Aşk,çocuklar,sanat, tiyatro, hobi tüm bu alanlarda Merkür retrosu sizi biraz zorlayacak. Özellikle aşkta kelimeler kifayetsiz kalıyor .yazdıklarınıza dikkat edin bir yanlış kelime bitişe neden olabilir. Çocuklarınızla iletişimlerde sert ve gergin olabilirsiniz bazı sözleriniz onları yaralayabilir. Onlarla iletişimlerde yanlış anlamalar olabilir. Telefonunuzda birçöküş olabilir. Retroda elektronik eşya almayın. Sahnede, tiyatro gibi programlar yapanlar dil sürçmesi olabilir. Yazdığınız bir kitap senaryo başkaları çalabilir.elektronik bilgisayarınız hacker tarafımdan ele geçirilebilir.retro zamanında eski sevgili dönebilir sizin bilinç altınız da eskiyi arayabilir. Özellikle bu dönem bitmiş ilişkilere şans vermeyin 26 Nisan sonrasını değerlendirin.

OĞLAK BURCU: 1.26 Nisan Merkür retrosu
Bu dönem evle ilgili hiçbir yenilik yapmayınız, özellikle elektronik eşya almayın. Ev, arsa imzaları 26 Nisan sonrasına bırakın. Hane içinde konuşmalara dikkat edin aile büyükleriyle iletişimlerde yanlış anlamalar olabilir. Eski bitmiş geçmiş konular gündeminize yine gelebilir. Kapanmış bazı mevzular tekrar ısıtılıp konulur. Miras işiniz varsa gecikmeler olabilir.

KOVABURCU: 1.26 Nisan Merkür retrosu Yakın çevreniz, kardeşler,kuzenler, kısa yolculuklar eşinizin ailesi, Ticari konular, araba,eğitim tüm bu alanlarda Merkür retrosu sizi zorlayabilir. Eski bitmiş gitmiş konular, dedikodular, bazı insanlar tekrardan karşınıza çıkabilir. Küs olduğunuz bitirdiğiniz eş, dost, sevgili, bu dönem karşınıza gelebilir. Elektronik eşyalarınıza dikkat edin buzdolabına ve bu zaman diliminde hiçbir elektronik eşya ve araba almayın bozulabilir, kandırılabilirsiniz. Kısa yolculuklar da bağajınıza dikkat edin ve araba kullanırken trafikte gerilmeyin.eğitim ile ilgili gecikmeler olabilir. Ticaret ile uğraşıyorsanız yeni anlaşmalara imzalar atmayın.

BALIK BURCU:1.26 NİSAN MERKÜR RETROSU. Finansal konular para kaynakları gelir gider hesabı yapanlar olacak .bilinçsiz bir şekilde para harcayabilirsiniz.beklediğiniz,miras para varsa biraz gecikmeler olabilir. Bu dönemde ev, arsa alımı yapmayınız. Yeni biriyle işe başlamak için doğru bir zaman değildir. Telefon ve elektronik eşya alımını 26 Nisan sonrası alınız .iş yaptığınızı insanlarla yanlış anlaşılmalar olabilir. Zihniniz yoğun olabilir. Gelir gider hesabını iyi yapınız. Özellikle para ve değerli eşyalarınıza dikkat edin hırsızlıklar artabilir.

ASTROLOG YAZAR:SEVİL SEVİL

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.