ANESTEZİ REALMASYON UZMANI AYNUR SAATÇİOĞLU ANLATIYOR…
67 okunma

ANESTEZİ REALMASYON UZMANI AYNUR SAATÇİOĞLU ANLATIYOR…

ABONE OL
Mart 25, 2024 10:45
ANESTEZİ REALMASYON UZMANI AYNUR SAATÇİOĞLU ANLATIYOR…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul doğumlu ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu olan Aynur Saatçioğlu, anestezi reanimasyon uzmanı ve Getat kliniği sahibi olarak mesleğine tutkuyla bağlı bir hekim olarak öne çıkıyor. Saatçioğlu, 1997 yılında tıp eğitimini tamamladıktan sonra anestezi reanimasyon uzmanlığı ve daha sonra mezoterapi ile akupunktur eğitimleri almıştır.

Mesleğe duyduğu tutku, çocukluk deneyimlerinden kaynaklanıyor. Kendi sağlık sorunlarıyla başa çıkarken hekimlerle olan sıkı ilişkisi, onu tıp alanında kariyer yapmaya yöneltti. Bu tutku, hastalarına özel bir ilgi gösterme ve kişiye özel tedaviler sunma konusunda onu farklı kılıyor.

Kendi kliniğinde hizmet veren Saatçioğlu, genellikle mezoterapiye ağırlık veriyor. Ancak kliniğinde ağrı tedavileri, güzellik uygulamaları ve ozon terapisi gibi çeşitli tedaviler de sunuyor. Bu tedavilerin kişiye özel olarak uygulanması, onun hastalarıyla kurduğu güveni ve başarısını artırıyor.

Hastalarına karşı içten bir ilgi gösteren Saatçioğlu, onların isteklerini anlamaya ve onları mutlu etmeye odaklanıyor. Onun için, hekimlik sadece bir meslek değil, aynı zamanda insanların hayatlarına dokunma ve onları mutlu etme fırsatıdır.

Geleceğe dair hedefleri arasında, kendi kalitesini ve doğrularını korumak ve geliştirmek yer alıyor. Saatçioğlu, büyümek için herhangi bir şube açma veya genişleme planı yapmıyor. Onun odak noktası, kendi kalitesini ve mesleki standartlarını koruyarak hastalarına en iyi hizmeti sunmaktır.

 

https://businesschanneldergi.com/business-channel-dergi-152-sayisi-cikti/

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.