ANAHTAR’IN KURUCUSU ÖMER FARUK IŞIKSAL: İÇ MİMARLIK VE GAYRİMENKULDE YÜKSEK POTANSİYEL VE KÜRESEL BAKIŞ
  • Business Channel Turk
  • Yaşam
  • ANAHTAR’IN KURUCUSU ÖMER FARUK IŞIKSAL: İÇ MİMARLIK VE GAYRİMENKULDE YÜKSEK POTANSİYEL VE KÜRESEL BAKIŞ
100 okunma

ANAHTAR’IN KURUCUSU ÖMER FARUK IŞIKSAL: İÇ MİMARLIK VE GAYRİMENKULDE YÜKSEK POTANSİYEL VE KÜRESEL BAKIŞ

ABONE OL
Şubat 29, 2024 07:52
ANAHTAR’IN KURUCUSU ÖMER FARUK IŞIKSAL: İÇ MİMARLIK VE GAYRİMENKULDE YÜKSEK POTANSİYEL VE KÜRESEL BAKIŞ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul merkezli ANAHTAR adlı iç mimarlık ve gayrimenkul danışmanlık şirketinin kurucu ortağı Ömer Faruk Işıksal, Uludağ Üniversitesi İşletme bölümü mezunu ve uluslararası işletme alanında Sydney, Avustralya’da yüksek lisans yapmış bir iş insanıdır.

Işıksal, 10 yıllık deneyimini ING Bankası’nda uluslararası müşteri işlemlerini koordine etmekle başlamış, sonrasında regülasyon, teknoloji ve finansal teknoloji alanlarında çalışarak geniş bir bilgi birikimine sahip olmuştur.

2021’de iş ortağıyla bir araya gelerek ANAHTAR isimli şirketi kuran Işıksal, müşterilere uluslararası yatırım yapma ve Türkiye’de değer katma hizmetleri sunmaktadır. Şirketleri, Türkiye’de bulunan müşterilerine yurt içi ve yurt dışında uluslararası yatırımlarında aracılık ederken, aynı zamanda uluslararası yatırım yapmak isteyen müşterilere Türkiye’de değerli fırsatlar sunmaktadır.

Işıksal’ın hizmet anlayışı sadece ev alım-satım işlemlerini içermemekte; aynı zamanda müşterilerine iç mimarlık hizmetleri konusunda da destek sağlamaktadır. Bu yaklaşım, müşterilere ev alımlarında sadece bir mülk değil, aynı zamanda yaşam alanlarını en iyi şekilde değerlendirebilecekleri çözümler sunma amacını taşımaktadır.

Şirket, İstanbul merkezli olmakla birlikte, Işıksal’ın kökenlerine dayanarak Çanakkale ve Kazdağları bölgesinde de hizmet vermektedir. Ayrıca, Türkiye genelinde uluslararası yatırım yapmak isteyen müşterilere geniş kapsamlı destek sağlamaktadır.

Işıksal, mesleki başarısını dürüstlük ilkesi ve müşteri memnuniyetine odaklanarak elde ettiğini vurgulamakta. Emlak sektöründeki olumsuz algıyı kırmak adına müşterilerine güven esaslı bir hizmet sunduğunu belirtiyor.

Geleceğe dair hedeflerini paylaşan Işıksal, Türkiye’deki ekonomik zorluklara rağmen yurt dışına yatırım yapmak isteyen müşterilere çözüm odaklı hizmetler sunmayı amaçlamaktadır. Kıbrıs, Portekiz, İtalya, İspanya, Yunanistan gibi ülkelerdeki gayrimenkul yatırım fırsatlarını araştırarak müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Son olarak, Işıksal, emlak danışmanlarının güven esaslı bir meslek dalında çalışmalarının yanı sıra sürekli kendilerini geliştirmeleri gerektiğini ve bu mesleği icra etmek isteyenlere sıkı çalışma, azim, ve finansal destek konularında önerilerde bulunarak sözlerini tamamlamıştır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.