AIR CLINIC İNSAN KAYNAKLARI PROFESYONELİ ELİF DİBEKLİ , İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÜZERİNE DETAYLI İNCELEME SUNUYOR
  • Business Channel Turk
  • Yaşam
  • AIR CLINIC İNSAN KAYNAKLARI PROFESYONELİ ELİF DİBEKLİ , İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÜZERİNE DETAYLI İNCELEME SUNUYOR
154 okunma

AIR CLINIC İNSAN KAYNAKLARI PROFESYONELİ ELİF DİBEKLİ , İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÜZERİNE DETAYLI İNCELEME SUNUYOR

ABONE OL
Aralık 15, 2023 11:12
AIR CLINIC İNSAN KAYNAKLARI PROFESYONELİ ELİF DİBEKLİ , İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÜZERİNE DETAYLI İNCELEME SUNUYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Air Clinic’in iş sağlığı ve güvenliği alanındaki uzmanı Elif Dibekli, işkolik programına konuk olarak sektördeki deneyimlerini ve bilgi birikimini paylaştı. Programın sunucusu Selin Ceylan, Elif Hanım’a iş hayatına dair sorular yönlendirerek, izleyicilere önemli bilgiler sundu.

Elif Dibekli’nin Kariyer Hikayesi ve İnsan Kaynaklarına Geçişi:
Elif Dibekli, madenci bir ailenin kızı olarak 1986 yılında Zonguldak’ta doğdu. İdari işlerdeki eğitimini tamamladıktan sonra insan kaynakları alanına geçiş yaparak Kocaeli Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünden mezun oldu. İnsan kaynakları yöneticisi olarak kariyerine devam eden Dibekli, ilerleyen zamanlarda insan kaynakları ve idari işleri birleştirerek insan kaynakları idari işler müdürü olarak sektörde liderlik rolünü üstlendi.

Air Clinic ve İş Sağlığı Güvenliği Hizmetleri:
Air Clinic, Türkiye’nin önde gelen sektörlerinde bulunan firmalara 13 yıldır iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri sunan öncü bir kuruluştur. Dibekli, OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) kavramının önemini vurgulayarak, iş yerlerinin risk değerlendirmelerini yaparak acil durum eylem planları oluşturduklarını belirtti. Bu sayede, iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önüne geçmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Air Clinic’in Hizmetleri:

Risk değerlendirmesi
Acil durum eylem planları oluşturma
İSG eğitimleri
İş yerinde sağlık hizmetleri
Periyodik muayeneler
Geleceğe Dair Vizyon ve Hedefler:
Elif Dibekli, Air Clinic’in gelecekte de sektörde öncü olma vizyonunu paylaştı. Mevzuata uygun bir şekilde ilerleyerek liderliklerini sürdürmeyi hedeflediklerini belirtti. Ayrıca, iş sağlığı ve güvenliği kapsamında çalışan memnuniyetinin önemine vurgu yaparak, bu memnuniyetin verimliliği artırdığını ve başarıyı beraberinde getirdiğini dile getirdi.

Elif Dibekli, programa katılan genç mezunlara ve sektöre ilgi duyanlara, mutlulukla yapılan işin başarı getireceği mesajını iletti. Herkesin kendi yetenekleri ve istekleri doğrultusunda çalışması gerektiğini vurgulayarak, mutsuz bir işte çalışmanın verimsizliği artıracağını ifade etti.

Air Clinic’in insan kaynakları profesyoneli Elif Dibekli’nin paylaştığı bu değerli bilgiler, iş sağlığı ve güvenliği alanındaki gelişmeleri takip edenler için önemli bir kaynak olabilir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.