ASTROLOG & YAZAR SEVİL SEVİL İLE DÖNÜŞÜM GEZEGENİ PLUTO
330 okunma

ASTROLOG & YAZAR SEVİL SEVİL İLE DÖNÜŞÜM GEZEGENİ PLUTO

ABONE OL
Ocak 19, 2024 10:57
ASTROLOG & YAZAR SEVİL SEVİL İLE DÖNÜŞÜM GEZEGENİ PLUTO
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dönüşüm gezegeni Pluto, marjinal, yenilikçi aykırı, direnişçi olan Kova burcuna geçiyor. En son 245 yılında geçiş yapmıştı ve 20 yıl içinde köleliğin kalkması, insan hakları, hak, hukuk, adalet, özgürlük, bağımsızlık, insan hakları, Fransız ihtilali o yıllarda olmuştu.
Mitolojide Pluto hadesi anlatır. Yer altı ile ilgili ölüm ve yeniden doğum, dönüşüm
20 yıllık bir döngü başlıyor. Dünyamızda, ülkemizde her birimize bir farkındalık yaşatacak. Özellikle bu geçiş ile kolektifin baş kaldırması, bağımsızlık, özgürlük, ili,m bilim, teknoloji, insanların çağ atlaması,
mevcut düzenin yıkılması ve yeni bir düzenin gelmesi söz konusu olacak.20 yıllık bir döngü kapanıyor. Yeni bir döngü başlıyor. Kova burcu sizin hangi evinizde ise onunla ilgili dönüşüm ve yeni düzen kuracaksınız.


Yenilikçi, marjinal, uzay, yapay zeka, robotlar teknoloji, tasarım, bunlar ilgi alanımız olurken uyduruk, hurafe, üretmeyen, gerici, yobaz tüm tarikat, şeriat ve buna benzer tüm vakıfların yıkımını anlatır. Pluto Kova’da
yükselen burçlara göre etkisi
KOÇ :Arkadaşlar, grup dernek, vakıf gibi konularda yenilik ve düzen istiyor. Gelecekle ilgili planlarınız hayalleriniz için kendinizin farkına varıp dönüşümü başlamanız gerekiyor. Yeni eğitimler alabilirsiniz.
BOĞA : Statü konusunda yapılanma, iş, kariyer hedefleriniz için yepyeni bir döngü başlıyor. Bekarlar evlilik kararı alabilir. Evli olanlar sıkıntılı evliliği yıkabilir.
İKİZLER: Yurt dışı, yabancılar, seyahatler, ticari konular, uzun yolculuklar, eğitim, üniversite, din ilahi konular tüm bu alanlarda yapılanma değişim farkındalıklar yaşayabilirsiniz.
YENGEÇ : Alacak, miras kredi nafaka, eşten veya ortaktan gelen para gelir gider konularında uğraşlar olacak. Yeni ortak işlere imzalar atabilirsiniz. Ufak tefek oparasyon geçirebilirsiniz bu estetik içinde olabilir.
ASLAN : Evlilik, ortaklık, anlaşmalar, her türlü ikili ilişkilerde Aşk’ta bir düzen yeni bir döngü başlıyor. Yolunda gitmeyen ilişkileri sonlandırabilr yada dönüşüm içinde olabilirsiniz. Kimleri yeni kararlar alabilir, evlilik gibi
BAŞAK : Çalışma hizmet, rutin işler yanında çalıştıklarınız veya yanınızda çalışanlar tüm bu alanlarda yapılanma değişim farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Evcil hayvan edinebilirsiniz sağlık olarak rutin kontrolleri gözden geçirin.
TERAZİ : Aşk, sanat hobi, eğlence, çocuklar yaratıcılık konularınız yoğun dönüşüm içinde olabilir. Kimileri çocuk sahibi olabilir. Kimilerinin çocuklarının hayatında yeni başlangıçlar olabilir. Kalbi boş olanlara aşk kapınızı çalabilir. Sanat, tiyatro gibi konularda yeni yapılanmalar olabilir. Güzellik dış görünüş te dikkat çekebilirsiniz.
AKREP : Ev aile Yuva miras aile büyükleri tüm bu faktörlerde yenilik, değişim, dönüşüm olabilir. Aile büyüklerinin sağlığına dikkat. Ev alma taşınma konularınız olabilir.
YAY : Yakın çevre kardeş kuzen eğitim kısa yolculuklar, ticari konular, aracınız, mahkemeniz tüm bu konularda yapılanmalar olabilir. Kardeş kuzen yakın çevreyle ilgili bir gelişme dönüşüm farkındalık olabilir.
OĞLAK : Finansal kaynaklarınızı değerlendirebilirsiniz para akışı gelir gider, miras, toprak alım satım kendi kaynaklarınız tüm bu konularda yapılanma değişim farkındalıklar olabilir.
KOVA : Dış görünüşte değişiklik kendinizi yeniden İnşa etmek yep yeni bir döngü başlıyor değişim artık kaçınılmaz sizi dibe çeken hizmet etmeyen herşeyi bitiriyorsunuz farkındalıklarınız artıyor. Yeni dünya sizin evinizde dönüşümle başlıyor. Orijinal yaratıcı fikirler ile yeni işlere imzalar atacağımızı ve aşkta büyük dönüşüm ile bitmesi gerekeni bitirip size aklınıza uyan enerjiyle yola devam edeceğinizi söyleyebilirim 20 yıllık yeni bir sayfa açıyorsunuz.
BALIK : Ruhsal olarak maneviyata yöneltebilir şifa çalışmaları yapabilirsiniz. Gizli saklı olaylar, gizli düşmanlar açığa çıkabilir. Bazı insanları hayatınızdan çıkartabilirsiniz sağlık olarak rutin kontrolleri gözden geçirin. Ufak tefek oparasyon geçirebilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.